Wyszukiwałeś:

silniki X

Volvo X

. Znaleziono 187 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki Volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 187 wszystkich):

Minivan od Volvo w przyszłości?

Koncern Volvo przeprowadza w północnej części Szwecji testy nowegosamochodu, który być może będzie reprezentował szwedzką markę w segmencieminivanów.

 

Nowa gama silników Volvo Trucks

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową gamę silników i skrzyńbiegów, umożliwiających zredukowanie zużycia paliwa oraz emisjidwutlenku węgla, o 3% i 40% odpowiednio, a wszytko to przy większej mocymaksymalnej.

 

Diesel+metan=nowe silniki Volvo

Volvo Trucks będzie pierwszym producentem dysponującym wydajnym silnikiemwysokoprężnym zasilanym mieszanką metanu i oleju napędowego. Silnik spełniarygorystyczną normę emisji spalin Euro 5, obowiązującą od jesieni 2009 r.

 

Wątek na forum: Elektryczne Volvo w 2011

silniki Volvo należą do jednych z bardziej ekologicznych, ale mimi to dobrze że koncern postanowił przygotować elektryczną wersję C30 ~Jules

 

Nowe silniki Volvo

Nie tylko nowe modele - S60 oraz V60 - ale i nowe jednostki napędowe jużwkrótce wzbogacą ofertę marki Volvo. W sprzedaży pojawią się dwiewersje czterocylindrowego silnika benzynowego o pojemności 1,6 litra.

 

Wątek na forum: Oto najlepsze silniki na świecie!

Przecież te zminiaturyzowane silniki od kosiarek to jest jedna porażka. Gdzie jest trwałość? Silniki Volvo sprzed 30 lat miały książkę serwisową do 1mln km i na końcu było napisane żeby zrobić remont i jeździć dalej. Teraz Silnik ca 1.0 ma moc 100KM, a trwałość pewnie do 100kkm (mam nadzieję że c...

 

Volvo XC60 D4 Drive-E: Szwedzki sojusznik

Po liftingu Volvo wzbogaciło model XC60 o nową gamę jednostekczterocylindrowych Drive-E. Sprawdziliśmy, jak wysokoprężny silnik z nowejrodziny radzi sobie pod maską najpopularniejszego modelu Volvo sprzedawanego wPolsce.

 

Volvo V60 - ceny wersji z dieslem

Volvo V60 na polskim rynku oferowane jest z bogatą gamą silnikówbenzynowych oraz wysokoprężnych. Moc tych drugi zawiera się w przedziale od115 do 215 KM. Na zakup wersji podstawowej z najsłabszym silnikiem musimyprzygotować min. 125 100 złotych.

 

Volvo V60 - dane techniczne

Gama silników dedykowanych do Volvo V60 to pięć silnikówwysokoprężnych i pięć benzynowych. Najsłabszy oferuje 115 KM mocy, anajmocniejszy seryjne 306 KM.

 

Volvo stawia na silniki tylko od... Volvo

Już wkrótce Volvo nie będzie oferować w swoich modelachsilników innych producentów. Wszystkie jednostki napędowe,dodajmy wyłącznie czterocylindrowe, będą silnikami własnej konstrukcji.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki Volvo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019