Wyszukiwałeś:

skawiny

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skawiny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Valeo partnerem aut miejskich

Valeo jest partnerem w tworzeniu miejskich aut opracowanych przez PSA PeugeotCitroen oraz Toyota. Firma jest dostawcą części dla nowowprowadzonych modelisamochodów Peugeot 107, CitroĂŤn C1 oraz Toyota Aygo.

 

Skawina czeka na dotację

Obwodnica Skawiny to najważniejsza i od dawna oczekiwana inwestycja, którabędzie mieć znaczący wpływ na rozwój gminy. Gmina, która sama nie jest wstanie udźwignąć całej inwestycje oszacowanej na ponad 100 mln zł, ma dużeszanse na dofinansowanie z programów unijnych. Wniosek o dotację zostałzłożony w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Małopolskiego i wysoko ocenionyprzez ekspertów.

 

Priorytetowa budowa obwodnic

Jednym z najważniejszych priorytetów dla małopolskich drogowcówna najbliższe lata jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego z miast. W ciągukilku lat planowana jest budowa obwodnic prawie 30 małopolskich miejscowości.

 

Blokada DK 44 - walczą o obwodnicę Skawiny

Mimo obietnic i planów do dzisiaj nie ruszyła budowa obwodnicy Skawiny.Co gorsza nie wiadomo kiedy inwestycja będzie realizowana, bo nie mapieniędzy. W celu zmuszenia władz państwa, by wywiązały się z umowy z 2007r., zawartej pomiędzy Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, awładzami gminy w sprawie budowy obwodnicy centrum miasta zawiązał sięKomitet Protestacyjny Miasta Skawina – Obwodnica Skawiny. Brak tej drogizahamuje, a nawet cofnie rozwój Skawiny na wiele lat - alarmująmieszkańcy, samorządowcy i przedsiębiorcy.

 

Kierowcy omijajcie Ruczaj w Krakowie

Na kierowców czekają poważne komunikacyjne utrudnienia na osiedluRuczaj w Krakowie. Od najbliższej soboty, 26 lutego zmieni się organizacjaruchu w rejonie budowy linii tramwajowej na Ruczaj. Ciężar komunikacyjnybędzie przeniesiony na skrzyżowanie ulic Kobierzyńska-Kapelanka. Nowaorganizacja, z drobnymi zmianami utrzymana będzie do wakacji.

 

W nowym roku ruszą prace przy obwodnicy Skawiny

Niebawem ruszą prace przy budowie obwodnicy Skawiny. Zarząd WojewództwaMałopolskiego zadecydował o sfinansowaniu budowy obwodnicy.

 

Dofinansowanie na budowę obwodnicy Skawiny

Gmina Skawina otrzyma 37,6 mln zł dofinansowania do budowy obwodnicy Skawiny.Pieniądze na inwestycję zostaną zarezerwowane w Małopolskim RegionalnymProgramie Operacyjnym 2007 – 2013.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Skawiny

Ruszyła budowa obwodnicy Skawiny. To przedsięwzięcie o kluczowym znaczeniudla mieszkańców, usprawniające układ komunikacyjny wMałopolsce.  Prace obejmą budowę II i III odcinka obwodnicy Skawiny

 

Konsultacje dla kolejnych etapów obwodnicy Skawiny

W najbliższym czasie odbędą się w Skawinie konsultacje społeczne dotyczącekolejnego etapu budowy obwodnicy Skawiny.

 

Most w Skawinie od poniedziałku nieprzejezdny

W najbliższy poniedziałek (11 maja br.) od godziny 8 rano remontowany most wSkawinie w ciągu drogi krajowej nr 44 zostanie wyłączony z ruchu kołowego.Kierowcy będą musieli jeździć objazdem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018