Wyszukiwałeś:

skoda X

fabia X

2016 X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda fabia 2016

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Skoda Fabia - nowe pakiety Color

Skoda chwali się pierwszym, tegorocznym sukcesem sprzedażowym w tym roku. Wstyczniu numerem 1 na polskim rynku wśród aut nowych została SkodaFabia. Teraz do oferty tego modelu czeski producent wprowadza specjalne pakietystylistyczne Color i Mixx Color.

 

Wątek na forum: SAMOCHÓD Z JAK NAJMIĘKSZYM ZAWIESZENIEM

Witajcie. Potrzebuje waszej pomocy przy zakupie samochodu o jak najmiększym zawieszeniu. Mówiąc w skrócie sytuacja wygląda tak, że będę musiał przynajmniej jakiś czas pracować jako kierowca ( dostawca w ruchu miejskim ), a niestety jestem po kontuzji kręgosłupa, co daje mi się we znaki przy naszy...

 

Skoda Fabia Combi ScoutLine - ceny w Polsce

Fabia Combi ScoutLine jest dla Skody tym, co Golf Alltrack dla VW, czy S60 CrossContry dla Volvo. To uterenewione kombi, choć raczej z aspiracjami namiejskiego pogromcę krawężników niż poważnego offroadera.

 

Skoda w Poznaniu na Motor Show 2016

Na zbliżających się najważniejszych targach motoryzacyjnych w Polsce Skodapokaże aż 17 modeli. Zobaczymy tam m.in. flagowego Superba w sportowej wersji,jak i Fabię w odmianie ScoutLine. Zobacz, co Skoda przygotowała na poznańskietargi.

 

Skoda Fabia S2000 - rajdowy dominator

Podczas gdy obecna rajdówka z Mlada Boleslav, czyli Fabia R5, zwycięża rajdy w wielu krajach, poprzednia czeska broń powoli odchodzi na emeryturę.Czas więc wspomnieć o najważniejszych osiągnięciach kierowców zakierownicą Skody Fabii S2000.

 

Skoda dominuje w rajdach na dwóch końcach świata

Czeski producent potwierdza swoje kompetencje w świecie rajdów. Nadwóch zakątkach świata Skoda Fabia R5 zwyciężyła w imprezach.

 

Skoda pokazuje siłę na rajdzie Hiszpanii

Podczas Rajdu Hiszpanii na liście startowej pojawiło sie aż dziesięćegzemplarzy Skody Fabia R5, z których trzy mają szanse na zdobycietytułu mistrzowskiego. Rajdowe Mistrzostwa Świata wchodzą w decydującąfazę.

 

Skoda Fabia - do wyboru, do koloru

Nowa Skoda Fabia w ofercie Color Concept jest dostępna w 122 kombinacjachkolorystycznych, w tym 14 kolorach nadwozia, 4 rodzajach wnętrza orazpersonalizowanych osłonach lusterek i felg.

 

Skoda wyprodukowała 19 milionów samochodów!

Oto kolejny kamień milowy w historii czeskiego producenta. Skoda wybudowała19-milionowy egzemplarz. Model Fabia w kolorze Moon zjechał z taśmyprodukcyjnej w Mlada Boleslav. Auto odbierze obywatel Republiki Czeskiej.

 

Skoda gotowa na rajdowy sezon 2017

Po rekordowym sezonie w minionym roku, zespół Skoda Motorsportprzygotował niespodziankę również na ten sezon. W barwach fabrycznegoteamu wystartuje eks-kierowca Volkswagena, Andreas Mikkelsen z pilotem AndersemJaegerem. Oprócz niego w barwach czeskiej marki wystartują PontusTidemand i Jonas Andersson, Jan Kopecky? i Pavel Dresler.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda fabia 2016".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019