Wyszukiwałeś:

skoda X

fabia X

. Znaleziono 1087 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda fabia

Spróbuj też wyszukać: skoda fabia kombi skoda fabia II skoda fabia I

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1087 wszystkich):

Skoda Fabia kombi: Przemyślane kombi

Skoda Fabia z nadwoziem kombi pojawiła się w sprzedaży w 2000 roku. Co możnapowiedzieć po sześciu latach obecności tego modelu na polskim rynku? Sukces!I to taki, którego może pozazdrościć mu wiele innychsamochodów.

 

Skoda Fabia na rajdowo

W przyszłym roku Skoda będzie prowadzić intensywne prace nad budową oraztestami swojego rajdowego auta w kategorii S2000. Wersja rajdowa będzie opartana modelu Skoda Fabia.

 

Skodą Fabią w teren

Na niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem wystawy w Genewie, kiedy to będziemożna po raz pierwszy zobaczyć na żywo ten model, poznaliśmy pierwszeszczegóły oraz zdjęcia modelu Skoda Fabia Scout.

 

Czy warto kupić: Skoda Fabia I (1999-2007)

Skoda Fabia to idealny przykład, jak małe, niepozorne auto można odnieśćsukces rynkowy. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości wykonania, względypraktyczne, a przy tym przeświadczenie, że mamy do czynienia z niemieckątechnologią, niemal całkowicie przysłaniają szereg drobniejszych wad. Aprzynajmniej przysłoniły dużej rzeszy polskich kierowców.

 

Skoda Fabia z plusem

Polski importer samochodów pochodzących zza południowej granicyprzygotował specjalną ofertę dla jednego ze swoich modeli. Skoda Fabia wlimitowanej wersji Plus dostępna jest już od 35 799zł.

 

Skoda Fabia Monte Carlo: Rajdowe pozory

Związki Skody ze światem rajdów samochodowych nie ograniczają się doobecnego stulecia, wersji WRC Octavii i Fabii, czy wreszcie feralnego wypadkuRoberta Kubicy za kierownicą Fabii S2000. Sportowa historia Skody rozpoczęłasię przed ponad półwieczem, a jej najjaśniejszym punktem byłyzwycięstwa w Rajdzie Monte Carlo. I to właśnie dla uhonorowania tego rajdu, adokładniej tych sukcesów powstała seria specjalna Skoda Fabia MonteCarlo.

 

Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Debiutujące właśnie na europejskich rynkach nowe generacje maluchówSkody i Opla będą w przyszłym roku ostro rywalizować o klienta w tymsegmencie rynkowym. Sprawdzamy, jakie atuty mają Skoda Fabia III oraz OpelCorsa E.

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI 75 KM: Krok dalej niż podstawa

Skoda Fabia. Wszędzie, gdzie bym nie postawił nogi, gdzie nie spojrzę, tamnowa Fabia! Gdy rano otwierałem drzwi lodówki, to bałem się, że itam znajdę Fabię. Pomyliłem się co do miejsca, bo Fabia z podstawowymsilnikiem pojawiła się na naszym parkingu. Pytanie nasuwa się jedno, czy tenmodel naprawdę potrzebuje aż tak wielkiej promocji?

 

Skoda Fabia 1,0 MPI Ambition - uczy spokoju

W męskich rozmowach o samochodach niemal zawsze przewija się kluczowe i uniwersalne kryterium - moc maksymalna. Wiadomo - koni ma być jak najwięcej,by spod świateł ruszać jako pierwsi i mieć pole position na następnymskrzyżowaniu. Skoda Fabia 1,0 MPI idzie w tej kwestii pod prąd, ale jejkierowca może na tym wyjść bardzo dobrze.

 

Nowa Skoda Fabia ? premiera wiosną 2021

Skoda Fabia czwartej generacji zbudowana jest na platformie MQB-A0, wspólnej z Volkswagenem Polo i Seatem Ibizą. Nowa Fabia urosła, a jej bagażnik zmieści aż 380 litrów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda fabia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021