Wyszukiwałeś:

skoda X

leszek X

kuzaj X

s2000 X

fabia X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda leszek kuzaj s2000 fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

RSMP: Kuzaj cały sezon w Fabii S2000

Polski oddział Skoda Auto podjął decyzję o rozpoczęciu współpracy zLeszkiem Kuzajem. Krakowski kierowca będzie reprezentował barwy czeskiegokoncernu za kierownicą Fabii S2000 w sezonie 2010 Rajdowych Mistrzostw Polski.

 

Kuzaj sprawdzał Fabię S2000

Leszek Kuzaj już po pierwszym zapoznaniu ze Skodą Fabią S2000. We wtorekSkoda Motorsport dostarczyła samochód do Krakowa, a już dzieńpóźniej Leszek Kuzaj testował rajdówkę na asfaltowejnawierzchni.

 

RSMP: Bojowy Kuzaj

Nie ma to jak dobre morale. Zespół SkodaCastrol Rally Team,którego barwy reprezentuje Leszek Kuzaj przygotował film promocyjny,zapowiadający chęć walki o najwyższe laury w nadchodzącym sezonie RajdowychMistrzostw Polski.

 

Leszek Kuzaj w Skoda Castrol Rally Team

 

Leszek Kuzaj startuje w nowej Skodzie S2000 w barwach Skoda Castrol Rally Team - mojeauto.tv

 

RSMP: Oficjalne testy Kuzaja

Leszek Kuzaj dziś zakończy trzydniowe testy swojego nowego samochodu SkodyFabia S2000. Krakowianin wraz z zespołem trenuje w okolicach Karpacza.

 

Rajd Elmot: Kuzaj przegrał zwycięstwo już na starcie

Leszek Kuzaj i Craig Parry jadący Škodą Fabią S2000 zajęli trzeciemiejsce w inauguracyjnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski, gromadząc 30cennych punktów w klasyfikacji generalnej.

 

Leszek Kuzaj nie wystartuje w Rajdzie Rzeszowskim

Załoga Skoda Castrol BP Rally Team w składzie Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, zewzględu na wypadek, nie wystartują w zbliżającym się 19. RajdzieRzeszowskim.

 

Kuzaj wraca do zdrowia

"Z wielką radością pragniemy poinformować, że kierowca Skoda CastrolBP Rally Team Leszek Kuzaj wraca do zdrowia" - czytamy w oficjalnymkomunikacie zamieszczonym na stronie internetowej krakowskiego kierowcy.

 

Kuzaj: "Znów udało mi się podnieść"

Leszek Kuzaj udzielił obszernego wywiadu działowi prasowemu Skody. Opowiada wnim między innymi, dlaczego tegoroczny sezon był dla niego pasmemwzlotów i upadków.

 

Kuzaj: "Karowa jest niepowtarzalna"

Już w najbliższy weekend rozpocznie się Rajd Barbórka. Dział prasowySkody przeprowadził wywiad z Leszkiem Kuzajem, który podczas rajdutradycyjnie wystąpi w barwach Skoda Castrol BP Rally Team.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda leszek kuzaj s2000 fabia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018