Wyszukiwałeś:

skoda X

octavia X

octavia X

rs X

octavia X

scout X

octavia X

rs X

tdi X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda octavia octavia rs octavia scout octavia rs tdi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Octavia RS z dieslem

Silniki wysokoprężne stają się coraz bardziej powszechne - mają je w swojejofercie już niemal wszyscy producenci, a pojawiają się w większościsegmentów. Także i wśród aut sportowych lub usportowionych. Czego najnowszymprzykładem jest Skoda Octavia RS TDI.

 

Octavia na terenowo - pierwsza jazda

Moda na uterenowione auta zawitała także do fabryki Mlada Boleslaw. SkodaOctavia Scout 4x4 to oferta dla tych, którzy poszukują pakownego auta,dobrze radzącego sobie w mieście i na autostradzie, i którym nie strachbędzie się zapuścić w nieco bardziej odludne tereny.

 

Skoda Octavia Scout: (Nie)Dzielny harcerz

Życie w korporacyjnej, miejskiej dżungli to czasami nieustanny survival.Przekłada się to na sposób korzystania z wolnego czasu. Zamiastspędzać go na rodzinnym pikniku wszyscy chcą być teraz aktywni, ambitni,zdobywać nowe szczyty i przecierać nieodkryte szlaki. Skoda wpasowuje się wten nowy trend na rynku, chcąc zdobyć kawałek tortu, który był do tejpory zarezerwowany dla marek premium. Octavia Scout ma być narzędziem,które w tygodniu pracuje u nas na pełen etat, a w weekendy ma ciężkiei aktywne nadgodziny.

 

Nowa twarz Octavii RS i Scouta

Po pojawieniu się na rynku pod koniec zeszłego roku nowej Octavii,odmłodzeniu poddane zostały również sportowa Octavia RS i OctaviaScout. Poza licznymi zmianami wzorniczymi oba auta oferują również nowerozwiązania technologiczne, w tym m.in. czujnik jakości powietrza w systemieklimatyzacji Climatronic oraz nowy system oświetlenia.

 

Nowa Skoda Octavia w listopadzie!

Podczas targów motoryzacyjnych w Moskwie przedstawiciele Volkswagen Group poinformowali, że Skoda Octavia zostanie zaprezentowana światu za kilkatygodniu, w listopadzie tego roku.

 

Polska premiera: Skoda Octavia RS i Octavia 4x4

Gdzieś u podnóża drzemiącego wulkanu Wezuwiusz, słychać pomruksilnika, który następnie płoszy przechodniów i maniakówskuterów, których w okolicach Sorrento jest pełno. Kierowcy nakrętych drogach zwalniają, i otwierają oczy ze zdumienia, gdy widzą jakieauto bombarduje ich błędnik rykiem silnika. To nowa Octavia RS.

 

Octavia Combi, Golf Variant, a może Leon ST?

Trzy modele kombi różnych marek, ale o tym samym pochodzeniu. Co jeróżni i dzieli, a co je łączy? Skoda Octavia Combi, Volkswagen GolfVariant oraz Seat Leon ST. Sprawdzamy, czy są jakieś mierzalne przesłanki,które jednoznacznie wskazywałyby na któryś z tych modeli.

 

Skoda Octavia Scout: Misja Genewa

Kilka tygodni temu postanowiła do nas zawitać świeżutka Skoda Octavia Scout,czyli samochód który pod mocną wątpliwość poddaje istnienieSUV-ów. Czeskie kombi z napędem 4x4 jeszcze dobrze nie ostygło pozawitaniu do Wrocławia, a już czekała na niego niespodziewana misja, wktórej pokonała luksusowego Mercedesa. I wcale nie musiała wyjeżdżaćpoza asfalt!

 

Zaskakujący popyt na Skodę Octavię RS

Skoda Octavia dawno już zyskała status bestsellera, ale popularność jej najmocniejszej wersji zaskoczyła nawet samego producenta. Klienci czekają naOctavię RS nawet 9 miesięcy.

 

Skoda Octavia RS 245 i Scout - dwie premiery w Genewie

Właśnie wystartował salon motoryzacyjny w Genewie. Jedną z pierwszychkonferencji prasowych organizuje Skoda, gdzie zadebiutują dwie specjalne wersjeOctavii. Zapraszamy na relację live prosto ze Szwajcarii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda octavia octavia rs octavia scout octavia rs tdi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019