Wyszukiwałeś:

skoda X

octavia X

octavia X

rs X

tdi X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda octavia octavia rs tdi

Spróbuj też wyszukać: skoda octavia skoda octavia octavia rs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Octavia RS z dieslem

Silniki wysokoprężne stają się coraz bardziej powszechne - mają je w swojejofercie już niemal wszyscy producenci, a pojawiają się w większościsegmentów. Także i wśród aut sportowych lub usportowionych. Czego najnowszymprzykładem jest Skoda Octavia RS TDI.

 

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS: TDI vs. TFSI, a spalanie

Tym razem na warsztat w testowanej przez nas Skodzie Octavii RS Combi bierzemywskaźniki spalania oraz rzeczywiste zużycie oleju napędowego. Przekonamy sięczy diesel w tym modelu potrafi być rzeczywiście tani i jak to się ma doopcji benzynowej.

 

Nowa Skoda Octavia w listopadzie!

Podczas targów motoryzacyjnych w Moskwie przedstawiciele Volkswagen Group poinformowali, że Skoda Octavia zostanie zaprezentowana światu za kilkatygodniu, w listopadzie tego roku.

 

Skoda Octavia RS zadebiutuje w lipcu

Po debiucie wersji kombi przyszedł czas na zaprezentowanie światu sportowejwersji najnowszej Octavii. Czesi zdecydowali, że Octavia RS zadebiutuje wlipcu podczas Festiwalu Prędkości na torze Goodwood.

 

Skoda Octavia RS na pierwszych zdjęciach

Czeski producent samochodów pokazał po raz pierwszy najnowszągeneracje Skody Octavii. Jak na razie możemy podziwiać nową Octavię RS napierwszych zdjęciach.

 

Skoda chce wzmocnić Octavię RS?

Kilka tygodni temu świat obiegła informacja, która sugeruje, żeczeski producent chce uświetnić 40-lecie modelu 130 RS. Prezentem z tejokazji ma być limitowana edycja Octavi RS.

 

Octavia Combi, Golf Variant, a może Leon ST?

Trzy modele kombi różnych marek, ale o tym samym pochodzeniu. Co jeróżni i dzieli, a co je łączy? Skoda Octavia Combi, Volkswagen GolfVariant oraz Seat Leon ST. Sprawdzamy, czy są jakieś mierzalne przesłanki,które jednoznacznie wskazywałyby na któryś z tych modeli.

 

Skoda Octavia RS - ceny

Skodzie Octavii RS można spokojnie przypisać miejsce w historii motoryzacji,porównywalne do tego jakie zajmuje Megane RS czy Ford ST. W Polscesprzedawana jest trzecia generacja Octavi RS, którą dostaniemy odminimalnej kwoty 107 000 zł. Duże zainteresowanie autem sprawia, że czasoczekiwania na ten model jest wydłużony.

 

Skoda Octavia RS - dane techniczne

Skodę Octavię RS dostaniemy z jednym z dwóch silników do wyboru- TDI i TSI. Obie jednostki mają pojemność dwóch litrów. Dowyboru jest mechaniczna przekładnia, 6-biegowa lub DSG z 6 przełożeniami.Dane techniczne wersji silnikowych zebraliśmy w dwóch tabelach. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda octavia octavia rs tdi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019