Wyszukiwałeś:

skoda X

octavia X

. Znaleziono 1149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda octavia

Spróbuj też wyszukać: skoda octavia kombi skoda octavia wymiary Skoda Octavia Tour

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1149 wszystkich):

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2010 - raport

W 2010 roku Skoda Octavia powtórzyła sukces sprzed roku i ponownieokazała się najbardziej popularnym modelem w polskim Internecie, zdobywająctym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2010. Na podium, tuż za plecamikompaktowej Czeszki, uplasowały się w minionym roku Opel Astra oraz DaciaDuster.

 

Skoda Octavia Internetowym Samochodem Roku 2010!

Wczoraj w godzinach wieczornych odbyła się uroczysta gala, podczasktórej poznaliśmy rozstrzygnięcia konkursu na InternetowySamochód Roku 2010. Tak jak i rok wcześniej, najbardziej popularnymmodelem okazała się Skoda Octavia, która w ostatecznym rankinguwyprzedziła Opla Astrę oraz Dacię Duster. Wśród samochodówużywanych triumfowały dwa Volkswageny – Golf przed Passatem,wyprzedzając Audi A4.

 

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS

Po raz pierwszy w historii na nasz redakcyjny parking zajechało auto,które pozostanie na nim dłużej niż standardowy tydzień. Rozpoczynamypierwszy w dziejach mojeauto.pl test długodystansowy, którego bohateremjest najbardziej popularny model ostatnich czasów na polskim rynku, czyliSkoda Octavia, w dość nietypowej wersji Combi RS.

 

Skoda Octavia Combi RS: Na mecie

Nawet nie zauważyliśmy, kiedy zdążyliśmy pokonać ponad 10 tys.kilometrów i tym samym dojechaliśmy do mety naszego pierwszego długiegodystansu. Skoda Octavia w wersji Combi RS okazała się bardzo przyjaznymsamochodem, z fantastycznymi wręcz możliwościami transportowymi, choć dwieostatnie literki niewiele w tym przypadku mają ze sportowymi samochodami.

 

Skoda Octavia Tour: Skąd ta popularność?

Patrząc na zestawienie sprzedaży samochodów w Polsce zawsze zadawałem sobie pytanie: "Co ma takiego w sobie Skoda Octavia, że non stop jest na topie?". Po tygodniu spędzonym z Octavią Tour to pytanie wykreśliłem ze swojego notesu "pytań dotyczących ludzkiego bytu".

 

Skoda Octavia 2.0 TDI 150KM: Dylematy lidera

No i mam dylemat. Za mną pierwsze dłuższe spotkanie z nową generacjąnajpopularniejszego modelu pomiędzy Odrą a Bugiem. Muszę przyznać, żeoczekiwania były większe, choć nowa Skoda Octavia to przecież kawał, wpełnym tego słowa znaczeniu, solidnego auta. Do grona swoich zalet dodałakolejne, choć pozostał jednak pewien niedosyt.

 

Skoda Octavia Combi RS: Szybka i praktyczna, ale bez pikanterii

Jest taki moment w życiu człowieka - ślub, narodziny dziecka (drugiego,trzeciego...), awans zawodowy lub społeczny, czterdziestka na karku - poktórym musi mocno przewartościować swoje dotychczasowe życie. Także wkwestii motoryzacyjnej. Już nie sportowe coupe czy inny hot-hatch, a bardziejodpowiedni model. Podpowiadamy, co wybrać, aby ta zmiana nie była zbyt bolesna- Skoda Octavia RS w wersji kombi.

 

Skoda Octavia: Czeska elegancja

Jeżeli chcesz się wyróżniać na naszych drogach, nie kupuj tego auta.Skoda Octavia w minionym roku była najchętniej kupowanym modelem przezpolskiego kierowcę. W tym również czeska marka wysforowała się jużzdecydowanie na prowadzenie, więc prawdopodobieństwo, że Twojego sąsiada,kuzyna czy znajomego z pracy spotkasz za kierownicą Octavii jest całkiemspore.

 

Skoda Octavia Combi 1.4 TSI: Maxi-kompakt

Na naszym parkingu ponownie pojawiła się ulubienica polskich kierowców,Skoda Octavia trzeciej generacji. Ponownie w bardzo pakownej wersji kombi. Tymrazem napędza ją jednak silnik 1.4 TSI, który teoretycznie nad Wisłąpowinien być już dobrze znany. No właśnie, teoretycznie.

 

Skoda Octavia RS 2.0 TSI - test wideo

Skoda Octavia RS to najlepszy dowód na to, jak bardzo mamy czego zazdrościć Czechom. Ten model to funkcjonalny kompakt z silnikiem przeszczepionym z Golfa GTI. Jego wady policzysz na palcach jednej ręki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda octavia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020