Wyszukiwałeś:

skoda X

skoda2016 X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda skoda2016

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Skoda Atero Coupe - pokaz możliwości

Skoda Atero Coupe wygląda jak sportowa odmiana Rapida i bardzo chcielibyśmyzobaczyć ją na ulicach, ale niestety to tylko pokaz możliwościstudentów, którzy "zostali spuszczeni ze smyczy" i daliponieść wodze fantazji.

 

Skoda z rekordem w maju

W ubiegłym miesiącu Skoda dostarczyła do swoich klientów 96 700 nacałym świecie. Zobacz, ile aut z tej puli trafiło na polski rynek.

 

Skoda Octavia z 1.0 TSI i systemem DCC

Kompaktowa Skoda została wyposażona w nowy silnik benzynowy oraz adaptacyjnysystem zmiennego trybu jazdy Dynamic Chassis Control (DCC).

 

Skoda umacnia pozycję lidera

W sierpniu Skoda poprawiła swój zeszłoroczny wynik wynik aż o 30,9%,powiększając swoją przewagę nad kolejnymi konkurentami. Marka cieszyła sięwiększą popularnością zarówno wśród odbiorcówindywidualnych, jak i flotowych. Najchętniej wybieranym przez Polakówsamochodem pozostaje Skoda Octavia.

 

Rusza trzecia edycja Skoda Auto Muzyka

Właśnie rusza konkurs muzyczny Skoda Auto Muzyka, w którym wybieramynajlepszą muzykę do jazdy samochodem. O tym, co warto słuchać, zadecydująwspólnie z internautami Maria Sadowska, Katarzyna Nosowska, Tomson iBaron oraz Dawid Podsiadło.

 

Skoda Fabia - do wyboru, do koloru

Nowa Skoda Fabia w ofercie Color Concept jest dostępna w 122 kombinacjachkolorystycznych, w tym 14 kolorach nadwozia, 4 rodzajach wnętrza orazpersonalizowanych osłonach lusterek i felg.

 

Skoda Simply Clever - sprytne rozwiązania

Nazwa "Simply Clever" jak mantra powtarza się w prospektach icennikach czeskich modeli. Czy jest to jedynie pusty slogan czy wyposażenie,które Skoda serwuje pod tą nazwą rzeczywiście może przydać się wsamochodzie? Sprawdziliśmy.

 

Skoda wyprodukowała 19 milionów samochodów!

Oto kolejny kamień milowy w historii czeskiego producenta. Skoda wybudowała19-milionowy egzemplarz. Model Fabia w kolorze Moon zjechał z taśmyprodukcyjnej w Mlada Boleslav. Auto odbierze obywatel Republiki Czeskiej.

 

Skoda Autodrom w Poznaniu otwarty!

Skoda Auto Szkoła od 12 lat uczy jak jeździć oszczędnie, ale przedewszystkim bezpiecznie. Polski oddział czeskiej marki uruchomił tuż podPoznaniem nowoczesne centrum doskonalenia jazdy, które mieliśmy okazjęwypróbować już w dniu premiery.

 

Skoda rośnie w Polsce i na świecie

Czeski producent wchodzi z impetem w 2017 rok, kontynuując pozytywny trend zroku poprzedniego. W samym styczniu Skoda dostarczyła rekordową liczbęsamochodów, notując najwyższe wzrosty w Europie Wschodniej iŚrodkowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda skoda2016".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020