Wyszukiwałeś:

skoda X

superb X

. Znaleziono 545 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda superb

Spróbuj też wyszukać: skoda superb combi SKODA SUPERB WYMIARY skoda superb 2004

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 545 wszystkich):

Jeździliśmy nową Skodą Superb

Po pięciu latach od swojej premiery Skoda Superb została poddanaodmładzającemu restylingowi. Poza drobnymi zmianami sylwetka tego eleganckiegoauta pozostała jednak niezmieniona.

 

Nowa Skoda Superb: Kolejna rewolucja?

Przed 2001 rokiem Skoda raczej nie kojarzyła się z segmentem samochodówluksusowych. Wtedy nieoczekiwanie na rynku pojawił się Superb. Spodobał sięwielu dyrektorom, prezesom, a nawet politykom i narobił niezłego zamieszania.Po siedmiu latach i 130 tysiącach sprzedanych egzemplarzy debiutuje SkodaSuperb drugiej generacji.

 

Skoda Superb: Prestiż w promocji

Poprzednia Skoda Superb oferowała swoim klientom coś, czego nie dostaliby ukonkurencji za podobne pieniądze. Chodzi przede wszystkim o komfort, ilośćmiejsca oraz ekonomię jazdy. W nowej Skodzie Superb możemy dołączyć do tegojeszcze dobrą prezencję i nowoczesne rozwiązania, niedostępne u konkurencji.Sprawdźmy zatem kolejną odsłonę limuzyny znad Wełtawy.

 

Skoda Superb 3,6 FSI 4x4: Najmocniejszy w historii

Skoda ma obecnie dość trudne zadanie. Będąc pod rządami Volkswagena niepowinna, a właściwie nie może, wypuszczać lepszych aut niż robi to jejmacierzysta marka. A jednak mimo to modele naszych południowychsąsiadów często stanowią bardzo ciekawą alternatywę wobec tych,które mają swoje korzenie za naszą zachodnią granicą. Najlepszym tegoprzykładem jest Skoda Superb, która w swojej najmocniejszej wersjitrafiła nie tak dawno do naszej redakcji.

 

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło„premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać wkoszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda SuperbLaurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta,które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukaćodpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższąpółkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

 

Nowa Skoda Superb III - wiemy wszystko!

Czołowy okręt czeskiej marki właśnie objawił się w pełnej krasie.Samochód został zbudowany od podstaw. Podobno nigdy przedtem SkodaSuperb nie była tak dopracowana i zaawansowana technicznie. Sprawdzamy ją krokpo kroku.

 

Skoda Superb Combi - polska premiera

Na polski rynek, kilka miesięcy po premierze wersji liftback, wchodzi właśniedrugie wcielenie największego przedstawiciela gatunku. Nowa Skoda Superbznów podnosi poprzeczkę w segmencie kombi. I to nie tylko pod względemwielkości bagażnika.

 

Najmocniejsza Skoda Superb wreszcie w Polsce

Nowa Skoda Superb to bardzo dopracowany wóz, któremuwróżymy sporą popularność. Czeska limuzyna wreszcie ma też silnik,który pasuje do jej reprezentacyjnego charakteru.

 

Skoda Superb Sportline - znamy cenę w Polsce!

Polski importer samochodów Skoda dodał do swojej oferty nową wersjęswojej flagowej limuzyny. Skoda Superb Sportline, ma wyróżniać sięsportowymi dodatkami i przyciągać wzrok. Można wybierać spośródkilkunastu wariantów silnikowych.

 

Skoda Superb. Nowy cennik modelu

Skoda Superb po face liftingu wchodzi do sprzedaży. Polski importer podałcennik flagowej limuzyny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda superb".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020