Wyszukiwałeś:

skoda X

targi X

koncepty X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda targi koncepty

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Nowe logo i maluch

Na rozpoczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie samochodowej wGenewie Skoda zamierza zaprezentować koncepcyjną jeszcze wersję małegomodelu, a także odnowione logo marki, które pojawi się jużwkrótce na wszystkich nowych autach Skody.

 

Nowy koncept Skody odkryty

Właśnie zobaczyliśmy najnowszy koncept Skody oraz nowy design jej loga, czylidwie długo zapowiadane niespodzianki na tegorocznych targach w Genewie.

 

Oto najciekawsze premiery targów we Frankfurcie

Do rozpoczęcia wystawy samochodowej IAA we Frankfurcie nad Menem pozostały dwatygodnie. Plus jeden dzień. Zapraszamy zatem na pierwszą krótkąwędrówkę po halach wystawowych frankfurckich targów,które już wkrótce zapełnią się wieloma ekscytującyminowościami. Większość koncernów odkryła już swoje karty, co nieoznacza jednak, że nie zostaniemy jeszcze czymś zaskoczeni.

 

Premiery targów IAA 2011 - cz. 2

Przed kilkoma dniami przedstawiliśmy najciekawsze naszym zdaniem nowości,jakie będzie można zobaczyć na zbliżającej się wystawie samochodowej IAAwe Frankfurcie nad Menem. Zaczęliśmy od marek niemieckich, a że poczuwającysię do roli gospodarzy imprezy przygotowali w tym roku naprawdę sporociekawych premier, na niemieckich nowościach również zakończyliśmy.Dziś nadrabiamy zaległości, bowiem na targach we Frankfurcie będzie takżedużo premier nie-niemieckich koncernów.

 

Koncept sprzed lat

Cechą charakterystyczną największych targów motoryzacyjnych są m.in.pojazdy koncepcyjne, które bądź to stanowią bezpośrednią zapowiedźnowego modelu, bądź też prezentują bliżej nieokreśloną nową linięstylistyczną marki. Nie wszystkie jednak miały możliwość ujrzeć światłodzienne.

 

Koncepcyjna Genewa

Na każdych liczących się targach motoryzacyjnych obok świeżutkich nowości,pięknych hostess nie może zabraknąć również pojazdówkoncepcyjnych. Jedne zapowiadają bliskie wprowadzenie nowego modelu, innepokazują, jak będą się zmieniać stylistycznie przyszłe modele, a jeszczeinne stanowią pokaz siły projektowej danej marki. Poniżej nasze zestawienienajciekawszych konceptów tegorocznej wystawy w Genewie.

 

Skoda Vision iV. Zapowiedź elektrycznych modeli

Na targach motoryzacyjnych w Genewie zadebiutuje Skoda Vision iV. Jest tokoncepcyjny model samochodu elektrycznego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda targi koncepty".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021