Wyszukiwałeś:

skoda X

targi X

premiera X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda targi premiera

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Skoda Roomster na AMI Lipsk

Na stoisku Skoda Auto w Lipsku odbyła się oficjalna premiera modelu Roomster.Czy nowy produkt czeskiej marki okaże się podobnym hitem sprzedażowym jakmodele Fabia i Octavia?

 

Skoda Superb jako kombi

Skoda potwierdziła to, o czym wiadomo było już od pewnego czasu. Topowy modelw gamie - Superb, będzie dostępny także w przedłużonej wersji kombi. Jak narazie jednak czeski producent nie zdradził żadnych szczegółów otym modelu. Premiera we wrześniu we Frankfurcie.

 

Nowe logo i maluch

Na rozpoczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie samochodowej wGenewie Skoda zamierza zaprezentować koncepcyjną jeszcze wersję małegomodelu, a także odnowione logo marki, które pojawi się jużwkrótce na wszystkich nowych autach Skody.

 

MissonL odsłonięty

Skoda we Frankfurcie pokazała w pełni swoją wizję kompaktowego auta. Koncept jest bardzo zbliżony do wersji produkcyjnej, która pojawi się w Europie w przyszłym roku.

 

Premiera Skody Citigo w wersji 5-drzwiowej

Czeski producent aut podczas salonu samochodowego w Genewie na swoim stoiskuzaprezentuje m.in. pięciodrzwiową wersję swojego najmniejszego modelu, czyliCitigo. Auto na rynku w obu wersjach nadwoziowych pojawi się w połowie majatego roku

 

Oto nowa Skoda Rapid

Skoda nie kazała długo czekać swoim fanom na drugą wersję nadwoziowąmodelu Rapid. Po tym, jak w zeszłym tygodniu Czesi zaprezentowali pierwsząfotografię modelu, która niewiele jednak pokazywała, dziś możemyzobaczyć już dokładnie, jak będzie wyglądać Skoda Rapid Spaceback.

 

Skoda pokazała wnętrze nowego Superba

Superb w najnowszym wydaniu zostanie zaprezentowany za dwa tygodnie, ale jużdziś możemy podziwiać wnętrze tego modelu. Skoda udostępniła pierwszezdjęcie kabiny Superba trzeciej generacji.

 

Oto nowa Skoda Superb Combi

Kilka miesięcy po premierze nowej generacji Superba, Skoda prezentuje swojąflagową limuzynę w odmianie kombi. Konkurencja nie ma żadnych szans - będziejeszcze więcej miejsca w kabinie i na bagaże.

 

Skoda Vision X - premiera w Genewie

Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutujekoncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiegoproducenta.

 

Skoda Vision iV. Zapowiedź elektrycznych modeli

Na targach motoryzacyjnych w Genewie zadebiutuje Skoda Vision iV. Jest tokoncepcyjny model samochodu elektrycznego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda targi premiera".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021