Wyszukiwałeś:

skoda2016

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda2016

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Drugie auto w rodzinie - Top 5

Małe auto idealnie sprawdzi się w roli drugiego samochodu w rodzinie, gdyżjazda w mieście wiąże się z wieloma ograniczeniami. Nasz cel to pojazdnowy, nieduży, z silnikiem benzynowym, pozwalający na sprawne poruszanie sięw mieście. Oto pięć naszych propozycji na najlepsze drugie auto w rodzinie.

 

Obserwacja drogi - czy jej pilnujesz?

Bezpieczeństwo na drogach składa się z wielu złożonych czynników.Jednym z podstawowych jest obserwacja drogi. Sprawdź, jak dobrze obserwowaćdrogę, żeby w odpowiednim czasie wykryć zagrożenia.

 

Skoda głównym sponsorem Mistrzostw Świata w hokeju na lodzie

W dniach 6-22 maja oczy sportowego świata będą zwrócone ku Rosji: w Moskwie i Sankt Petersburgu zostaną rozegrane 80. MistrzostwaŚwiata w hokeju na lodzie. ŠKODA będzie wspierała te rozgrywkijako Oficjalny Sponsor Główny już po raz dwudziesty czwartyz rzędu.

 

Konkurs - czy dobrze znasz markę Skoda?

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z 10zestawów nagród. Aby wygrać, trzeba odpowiedzieć tylko na 5pytań.

 

Agresja na drodze - czym jest?

Niczym odkrywczym jest fakt, że na drodze przybywa samochodów. Do 2040roku po naszej planecie ma jeździć aż dwa miliardy aut osobowych i 700milionów ciężarowych. Większy ruch oznacza większe korki ioczywiście większą agresję.

 

Skoda Atero Coupe - pokaz możliwości

Skoda Atero Coupe wygląda jak sportowa odmiana Rapida i bardzo chcielibyśmyzobaczyć ją na ulicach, ale niestety to tylko pokaz możliwościstudentów, którzy "zostali spuszczeni ze smyczy" i daliponieść wodze fantazji.

 

Wyniki konkursu - Czy dobrze znasz markę Skoda?

Mamy już zwycięzców i wiemy do kogo trafi 10 zestawów zakcesoriami Skoda. Zobacz, wyniki i sprawdź czy to Ty jesteś zwycięzcą!

 

Niesłyszący za kółkiem

Na całym świecie liczba osób mających problem ze słuchem sięga nawet10-15 proc. wszystkich mieszkańców globu. W samej Polsce jest okołomilion osób, a wiele z nich chce posiadać prawo jazdy i aktywnieuczestniczyć w ruchu drogowym.

 

Badania psychologiczne kierowców

Kierowcy zawodowi oraz ci, którzy łamią przepisy muszą stawić sięna badania psychologiczne, aby można było stwierdzić czy istnieją lub nieprzeciwwskazania do kierowania pojazdami. Dziś kilka słów o badaniachpsychologicznych kierowców.

 

Skoda z rekordem w maju

W ubiegłym miesiącu Skoda dostarczyła do swoich klientów 96 700 nacałym świecie. Zobacz, ile aut z tej puli trafiło na polski rynek.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020