Wyszukiwałeś:

skrzynia X

DCT X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia DCT

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Wątek na forum: BMW M3 z nową skrzynią

Skrzynia M DCT powinna być montowana we wszystkich modelach co poprawiłoby osiągi ~alfred

 

BMW M3 z nową skrzynią

Najnowsza generacja BMW M3 otrzyma najprawdopodobniej już za kilka miesięcynową skrzynię biegów. Będzie to siedmiostopniowy automat wyposażony wpodwójne sprzęgło, stworzony na wzór przekładni DSG.

 

Nowa skrzynia dla BMW M

BMW już od wielu lat próbowało implementować w swoich modelach corazszybsze skrzynie biegów, w których nie trzeba było operowaćsprzęgłem. Po trzech generacjach przekładni SMG (Sequential M Gearbox) wwydajnych modelach z Monachium pojawi się nowoczesna skrzynia M-DCT (MDouble-Clutch Transmission).

 

Nadchodzi nowa "trójka"

Po pojawieniu się najnowszej generacji Mercedesa Klasy C notowania jegobawarskiego konkurenta nieco spadły. W przyciągnięciu klientów niepomógł też zbytnio face-lifting. Dlatego BMW przygotowuje się dowprowadzenia nowej generacji modelu Serii 3, która ma być małąrewolucją.

 

Automatyczny problem

Jeszcze niedawno kupno samochodu wyposażonego w skrzynię automatyczną byłoodbierane raczej jako przejaw kosztownej ekstrawagancji niż wygody. Przez wielelat pokutowała opinia, że starsze "automaty" są bardzo awaryjne.Okazuje się jednak, że częściej do serwisu trafiają nowsze rozwiązania.

 

Kia ceed gwiazdą stoiska w Genewie

Pierwsza generacja koreańskiego kompaktu bardzo namieszała w segmencie C.Teraz w Genewie Kia zaprezentowała najnowszego ceed’a, który prezentuje się jeszcze lepiej niż poprzednik. Segment C znów zadrży w posadach.

 

Czy taka będzie nowa Kia Rio?

Wystawa w Genewie to nie tylko najświeższe nowości, które niebawemzobaczymy na naszych drogach. To także mniej lub bardziej ekscytującekoncepcyjne modele. Jednym z takich jest Kia Provo, która stanowizapowiedź przyszłych modeli Kii z segmentu B.

 

7-biegowa skrzynia w Kia

Kolejną nowością Kia Motors na Międzynarodowym Salonie Samochodowym wGenewie 2014 jest nowa siedmiostopniowa, dwusprzęgłowa skrzynia przekładniowa(DCT).

 

Niech żyje manualna skrzynia biegów!

W ostatnim czasie producenci zakochali się w skrzyniach automatycznych lubtakich, które udają automat. Coraz rzadziej można spotkaćsamochód, który będzie wyposażony w lewarek o pięciu czysześciu przełożeniach. 

 

BMW pracuje nad nową skrzynią

BMW Blog raportuje, że bawarska marka pracuje nad nową skrzyniąbiegów. BMW będzie rozwijać ofertę modeli z napędem na przód.I właśnie do tych samochód ma trafić nowa przekładnia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia DCT".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019