Wyszukiwałeś:

skrzynia X

biegow X

. Znaleziono 932 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skrzynia biegow

Spróbuj też wyszukać: skrzynia biegow vito skrzynia biegow fiat ducato skrzynia biegOw mercedes mb 100 d

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 932 wszystkich):

8 biegów w każdym Audi

Audi zamierza w najbliższym czasie wprowadzać do swojej gamy modelowejośmiostopniową przekładnię automatyczną zaprojektowaną przez firmę ZF.Zastąpi ona dotychczasową, sześciostopniową przekładnię.

 

Nowa skrzynia biegów w gamie Renault

Nowa skrzynia biegów EDC Renault należy do grupy skrzyń automatycznych.W samochodzie nie ma pedału sprzęgła, a zmiana przełożeń jest identycznajak w skrzyniach automatycznych z trybem sterowania impulsowego (+/-).

 

Więcej silników i skrzyń biegów w ofercie Seata

W czerwcu Seat rozpoczął produkcję samochodów z roku modelowego 2011.Wraz nowym rokiem modelowym wprowadził do swojej oferty nowe, bardziejzaawansowane technologicznie silniki z serii TSI i TDI.

 

9 biegów w Chryslerze

Znana niemiecka firma ZF, która dostarcza skrzynie biegów dlawielu producentów, opracowała właśnie pierwszą na święciedziewięciobiegową skrzynię dla samochodów przednionapędowych.

 

Wątek na forum: Skrzynia biegów Polonez 1500

Witam serdecznie. Mam kłopot z kupnem skrzyni biegów do mojego Poloneza. Kupiłem auto z 1980r. oryginalna skrzynia była 4-biegowa, ale poprzedni właściciel wymienił ją na 5-biegową, a ja chcę mieć z powrotem oryginalną 4-biegową skrzynię. I tu się zaczyna problem... jak poznać że skrzynia napewno...

 

9 biegów w Range Roverze Evoque

Model Evoque będzie pierwszym seryjnie produkowanym autem, które zostanie wyposażone w 9-biegową skrzynię automatyczną. Przekładnia została skonstruowana przez niemiecką firmę ZF.

 

7-biegowa skrzynia w Kia

Kolejną nowością Kia Motors na Międzynarodowym Salonie Samochodowym wGenewie 2014 jest nowa siedmiostopniowa, dwusprzęgłowa skrzynia przekładniowa(DCT).

 

ZF: Nie potrzebujemy 10. biegu

Kilku producentów, wśród których jest Volkswagen pracujenad  10-biegową skrzynią automatyczną. Niemiecka firma ZF z kolei niema zamiaru brać udziału w wyścigu o 10 bieg.

 

Nowa skrzynia biegów do Dacii Duster

Po raz pierwszy w Dacii Duster pojawi się automatyczna skrzynia biegów.Będąc konkretnym - chodzi o zautomatyzowaną przekładnię mechanicznąEasy-R.

 

Wątek na forum: Problem z biegami, ciężko wchodzą

WitamnKupiłem opla vivaro 2.5 cdti 2009 rok i mam problem z biegami. Gdy auto jest zimne bardzo ciężko wchodzą biegi, natomiast gdy się rozgrzeje jest trochę lepiej ale też wchodzą ciężko.nCo może być przyczyną? Skrzynia biegów? Sprzęgło? ~Darek2110

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skrzynia biegow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019