Wyszukiwałeś:

slaska X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: slaska specjalna strefa ekonomiczna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Pierwszy milion 1,3 SDE!

14 listopada br. z taśm montażowych FIAT-GM Powertrain Polska zjechałpierwszy milionowy silnik 1.3 SDE, który zostanie zainstalowany w Fiacie PuntoGrande 75KM. Jest to kolejny etap w historii zakładu, tym razem związany zjubileuszem odnotowanym w produkcji.

 

Bielski Fiat-GM zwiększa moce

W miarę dalszego wzrostu wielkości produkcji, która wynosić będzie ponad700 tysięcy sztuk rocznie bielski Fiat-GM Powertrain planuje zwiększyćzatrudnienie o kolejnych 300 pracowników. Obecnie z taśmy schodzi 2,4 tys.silników na dobę. Produkcja nowego silnika Diesla - to podstawowy i jedyny,jak na razie, cel działania spółki.

 

Sitech - innowacje z Dolnego Śląska

Firma Sitech zajęła pierwsze miejsce w II edycji rankingu najbardziejinnowacyjnych firm w regionie dolnośląskim.

 

Fiat w Tychach negocjuje ze związkami

Ostatnio pracownicy tyskiej fabryki Fiata zbojkotowali pracę w niedziele. Powykonaniu zamierzonego planu produkcyjnego tyska fabryka zawarła porozumienieze związkami zawodowymi (oprócz Solidarności)  i w najbliższymczasie nie planuje pracy w niedzielę.

 

Centrum Technologiczne Yamazaki Mazak w Katowicach

Yamazaki Mazak, największy światowy producent obrabiarek skrawających dometalu, buduje w Katowicach Centrum Technologiczne. Na Katowice wybórpadł nieprzypadkowo. Yamazaki Mazak w chwili otwarcia w 2004 roku swegooddziału w Polsce wybrał Katowice, biorąc pod uwagę rozmieszczenie polskiegoprzemysłu, możliwości komunikacyjne oraz dostępność wysokowykwalifikowanej kadry inżynierskiej. Dziś w Katowicach przy ulicy Sobieskiegomieszczą się biura Yamazaki Mazak Central Europe Oddział w Polsce. W chwiliobecnej oddział zatrudnia 21 osób, w działach handlowym,technologicznym i serwisowym.

 

Kolejne auto produkowane w Polsce

Dziś oficjalnie uruchomiona została produkcja kolejnego modelu w gliwickiejfabryce Opla. W obecności zaproszonych gości, przedstawicieli medióworaz pracowników zakładu z taśm montażowych zjechał pierwszyegzemplarz Opla Astry GTC. Obecnie w Gliwicach produkowane są trzyróżne wersje Astry.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "slaska specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021