Wyszukiwałeś:

smartfon

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: smartfon

Spróbuj też wyszukać: radio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Nawigacja od Nokii za darmo

Firma Nokia ogłosiła dziś plany udostępnienia bezpłatnej nawigacji pieszeji samochodowej w swoich smartfonach w ramach nowej wersji Ovi Map. Nowa wersjanawigacji będzie zawierać niezbędne funkcje nawigacji samochodowej i pieszej.

 

Volvo Trucks chce usprawnić obsługę posprzedażną

Volvo Trucks ustawicznie stara się podnosić jakość i wydajność obsługiposprzedażnej. Jedną z testowanych obecnie metod jest zastosowanie najnowszychosiągnięć w dziedzinie elektroniki użytkowej – smartfonów– w stacjach obsługi.

 

Delphi łączy smartfon i samochód

Co by było, gdybyście mogli bezpiecznie zdublować wyświetlacz swojegosmartfona w samochodzie?

 

Smartfon powie kiedy Mazda ma jechać na sewis

Mazda Motor Europe wprowadza MyMazda App – praktyczną aplikację nasmartfony, która będzie bezpłatna dla wszystkich klientów markiw Europie.

 

Multimedialny koncept

We współpracy z włoskim projektantem samochodów Franco Sbarrofirma Delphi Automotive przygotowała koncepcyjny pojazd F1for3, którydemonstruje nowoczesne systemy informacji i rozrywki, jakie niedługo będąmogły być montowane w samochodach.

 

Smartfon zamiast CB-Radia?

Wybierając się w podróż nie trzeba już kupować drogiego urządzeniaCB by być w stałym w kontakcie z innymi użytkownikami na drodze. Wystarczyodpowiednia aplikacja i telefon komórkowy. Smartfon zamiast CB? Dlaczegonie?!

 

Luksusowy smartfon od Bentleya

Producent luksusowych smartfonów Vertu oraz Bentley ogłosił planyprodukcji nowych telefonów komórkowych, które będąodzwierciedlały cechy obu marek. Czego możemy się spodziewać?

 

Skoda Phonebox - ładowanie bezprzewodowe w Octavii i Superbie

Skoda wprowadziła do swoich modeli nowy system Phonebox, który pozwalana bezprzewodowe ładowanie smartfonów w ramach standardu Qi. Tenelement oferowany jest w Skodzie Octavii i Superbie.

 

Niezbędne aplikacje dla kierowcy

Nie powinniśmy korzystać z telefonu podczas jazdy, ale na postoju może byćon bardzo przydatny, szczególnie gdy jesteśmy w podróży. Wartopoznać aplikacje, które mogą być dobrymi przewodnikami.

 

Skoda Simply Clever - sprytne rozwiązania

Nazwa "Simply Clever" jak mantra powtarza się w prospektach icennikach czeskich modeli. Czy jest to jedynie pusty slogan czy wyposażenie,które Skoda serwuje pod tą nazwą rzeczywiście może przydać się wsamochodzie? Sprawdziliśmy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019