Wyszukiwałeś:

smartphone

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: smartphone

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Jeżdżący smartphone

Hyundai przedstawił na właśnie trwających amerykańskich targach prototypauta o nadwoziu UAV, czyli miejskiego SUVa (Urban Activity Vehicle).

 

EV jak iPhone

Samochody elektryczne i zaawansowane samochody elektryczne podzielą lostelewizorów LCD, smartphone'ów i iPodów - tak przynajmniejtwierdzi Henrik Fisker, twórca luksusowego Fiskera Karma.

 

Ojcowski koncept

Tata Motors pokazała na 81. Geneva Motor Show model Pixel, czyli konceptsamochodu miejskiego.

 

Połączenia telefonów z autami ustandaryzowane

Sposób łączności i interfejs telefonów komórkowych typusmartphone z samochodami ma zostać ustandaryzowany. Tak ustaliły firmy LG,Samsung oraz Nokia z koncernami Daimler, General Motors, Honda, Hyundai, Toyotaoraz Volkswagen. Kolejne firmy mają dołączyć do projektu już niebawem, wtym Panasonic i Alpine.

 

Nie zadzwonisz podczas jazdy

Nie od dzisiaj wiemy, że używanie telefonu komórkowego podczas jazdy dobezpiecznych nie należy. Amerykańska sieć telefonii Sprint doszła dopodobnego wniosku.

 

SsangYong: SUV w wersji cabrio

Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie koreańska marka SsangYong przedstawi koncepcyjny model XIV-2, który jest wersją z otwartym dachem pokazanego na targach we Frankfurcie konceptu XIV-1.

 

Smartfon zamiast CB-Radia?

Wybierając się w podróż nie trzeba już kupować drogiego urządzeniaCB by być w stałym w kontakcie z innymi użytkownikami na drodze. Wystarczyodpowiednia aplikacja i telefon komórkowy. Smartfon zamiast CB? Dlaczegonie?!

 

Jak bronić się przed mandatami

Na drodze od lat trwa "walka" między policjantami egzekwującymiprzepisy ruchu drogowego, a kierowcami którzy znajdują różnesposoby żeby ostrzegać się przed kontrolami patroli wyposażonych w tzw.suszarki. Niektórzy korzystają z tradycyjnych rozwiązań jak CB-Radio,a niektórzy wykorzystują do tego smartfony.

 

Milion pobrań Truck Racing

Minęły 4 lata od kiedy Renault Trucks stworzyło grę Truck Racing, ainternauci pobrali ją na swoje komputery już ponad milion razy!

 

Oszczędniejsze i lepiej wyposażone - BMW Serii 1 po liftingu

Mocniejsza, oszczędniejsza i lepiej wyposażona. Taka  jest Seria 1 od BMW, która wkracza w piąty rok produkcji w odświeżonej formie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019