Wyszukiwałeś:

solaris X

elektryczny X

byd X

autobusy X

przetarg X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: solaris elektryczny byd autobusy przetarg

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

W Warszawie będą chińskie autobusy! I to elektryczne!

Chińska motoryzacja wciąż w Europie, w tym także i w naszym kraju, ma,delikatnie mówiąc, nie najlepszą passę. Kilkukrotne próbyzaistnienia różnych producentów z Chin na Starym Kontynenciekończyły się niepowodzeniem. Być może niebawem się to zmieni. W Warszawienp. jeszcze w tym roku pojawią się chińskie autobusy.

 

Oświadczenie Solarisa w sprawie przegranego przetargu

Polski producent autobusów wyraża swoje oburzenie wobecniesprawiedliwego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę elektrycznychautobusów dla Warszawy. Solaris zarzuca MZA w Warszawie działanie naniekorzyść polskich podatników i polskiej gespodarki.

 

BYD do Solarisa - cd. sporu

Wczorajsze oświadczenie firmy Solaris Bus&Coach w sprawie przetargu nadostawę elektrycznych autobusów do Warszawy nie pozostało bez echa.Chińska firma odpowiedziała listem do "Solaris-ian".

 

Solaris się odwołał

Tak jak zapowiedzieli, tak zrobili. Firma Solaris Bus & Coach złożyłaodwołanie od wyników przetargu na dostawę dziesięciu elektrycznychautobusów do Warszawy. Powodem rażąco niska cena zaoferowana przezfirmę BYD.

 

BYD-Solaris: Będzie ciąg dalszy

Uznanie przez Krajową Izbę Odwoławczą racji Solarisa, w sprawie sporudotyczącego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę 10 autobusówelektrycznych dla Warszawy, nie kończy wcale całego postępowania. Firma BYDnie zamierza odpuścić...

 

Elektryczne Solarisy będą w Warszawie

Pamiętacie spór firm Solaris oraz BYD w sprawie przetargu na dostawęelektrycznych autobusów dla Warszawy? Ostatecznie przetarg, wktórym początkowo zwyciężyła chińska firma, został unieważniony.Wczoraj Solaris i władze Warszawy podpisały umowę na dostawę dziesięciuelektrycznych autobusów dla stolicy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "solaris elektryczny byd autobusy przetarg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019