Wyszukiwałeś:

solaris X

solaris X

bus X

& X

coach X

solaris X

urbino X

hybrid X

18 X

solaris X

urbino X

18 X

hybrid X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: solaris solaris bus & coach solaris urbino hybrid 18 solaris urbino 18 hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Hybryda Solarisa do Szwajcarii

Największe prywatne przedsiębiorstwo autobusowe w Szwajcarii - grupa Eurobus zsiedzibą w Windisch, złożyło w Solaris Bus & Coach zamówienie na dostawęautobusu Solaris Urbino 18 Hybrid. Jest to już kolejny pojazd wyposażony wnapęd hybrydowy, jaki producent z podpoznańskiego Bolechowa sprzedał wciągu kilkunastu tygodni od premiery tego produktu.

 

Konstruktorzy roku z Solarisa

Redakcja magazynu fachowego Design News Polska, przyznała tytuł KonstruktoraRoku firmie Solaris Bus & Coach S.A. za projekt autobusu z napędemhybrydowym Solaris Urbino Hybrid.

 

Kolejny hybrydowy Solaris sprzedany

W piątek 4 stycznia br. firma przewozowa z Bochum, Bochum-GelsenkirchenerStraßenbahnen AG (BOGESTRA), rozpoczęła kursy pierwszym w swoim taborzeautobusem z napędem hybrydowym. Jest to wyprodukowany w Polsce Solaris Urbino18 Hybrid.

 

Kolejne Solarisy dla Warszawy

W warszawskim ratuszu Prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz PrezesMiejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie Mieczysław Magierskipodpisali z przedstawicielami firmy Solaris Bus & Coach S.A. umowę nadostawę 150 autobusów miejskich marki Solaris Urbino.

 

Druga generacja Solaris Urbino 18 Hybrid

Solaris Bus & Coach S.A. dostarczył klientom dwa pierwsze autobusy SolarisUrbino 18 Hybrid drugiej generacji. Dzięki mniejszemu silnikowi Diesla udałosię jeszcze bardziej ograniczyć zużycie paliwa, a co się z tym wiążezwiększyć ekonomiczność pojazdów.

 

Solaris na Targach IAA 2008

Solaris Bus & Coach S.A. podczas Targów IAA Nutzfahrzeuge 2008 wHanowerze, które odbędą się w dniach 25. września - 2. października,zaprezentuje trzy innowacyjne i ekologiczne pojazdy.

 

Hybrydowy Solaris w Warszawie

W poniedziałek 15 września, na terenie zajezdni Miejskich ZakładówAutobusowych w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej odbyła się prezentacjaautobusu z napędem hybrydowym -  Solaris Urbino 18 Hybrid. Pokazpołączony był z przekazaniem MZA pierwszych Solarisów Urbino ztegorocznego kontraktu na dostawę 150 autobusów.

 

Jamniki w krakusce i z lajkonikiem

Solaris Bus & Coach dostarczył dla Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Krakowie kolejne niskopodłogowe Solarisy Urbino w ramachrealizacji dwóch zamówień z drugiej połowy 2009 roku.Obejmowały one łącznie 18 fabrycznie nowych Solarisów Urbino 12 oraz 5przegubowych, osiemnastometrowych Solarisów Urbino 18. Wszystkie pojazdysą już w stolicy Małopolski.

 

Serbia - nowy rynek eksportowy Solarisa

Firma Solaris Bus & Coach S.A. rok 2010 kończy wejściem na nowy rynekeksportowy. W miejscowości Novi Sad w Serbii przedstawiciele spółkipodpisali kontrakt na dostawę sześciu autobusów. Serbia to już 23kraj, w którym będą jeździć autobusy i trolejbusy produkowane wpodpoznańskim Bolechowie.

 

Solaris liderem rynku autobusowego

Solaris Bus & Coach S.A. wyprodukowała i sprzedała w ubiegłym rokunajwyższą w swojej historii liczbę pojazdów - 1120 autobusów itrolejbusów. Ponadto poznański producent rozpoczął seryjną produkcjętramwajów. Na rok 2011 Solaris zapowiada kolejne nowości, awśród nich autobus elektryczny.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "solaris solaris bus & coach solaris urbino hybrid 18 solaris urbino 18 hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019