Wyszukiwałeś:

sordo

. Znaleziono 78 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sordo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 78 wszystkich):

WRC: Marsylianka rozpoczęta

Pierwsze dwa czwartkowe odcinki specjalne rajdu Monte Carlo potwierdziływysoką formę obu kierowców fabrycznego zespołu Citroena. Po pierwszymetapie imprezy na prowadzeniu obrońca mistrzowskiego tytułu Sebastien Loeb.Francuz z przewagą 12,7 s. ucieka przed drugim C4 WRC, prowadzonym przezDaniego Sordo. Dopiero 44 s. za Francuzem podąża numer 1 ekipy Forda, MikkoHirvonen.

 

WRC: Citroen miażdży w Argentynie

Zwycięstwo Sebastiena Loeba, trzecie miejsce Daniego Sordo, czwarta pozycja iżyciowy sukces Conrada Rautenbacha, do tego odrobienie sporych strat punktowychw klasyfikacji producentów do Forda. O to rewelacyjny bilans fabrycznegozespołu Citroena po zakończonym w niedzielę Rajdzie Argentyny, czwartejrundzie WRC. 

 

Loeb da popis na Karowej

Wielkie rajdowe święto na warszawskiej Karowej: na polskim klasyku rajdowym,znanym z Rajdu Barbórki, swoje umiejętności zaprezentuje 5-krotnyMistrz Świata WRC Sebastien Loeb oraz Dani Sordo, wicelider tegorocznej seriiWRC. Przejazdy mistrzów odbędą się w niedzielę 21 czerwca, na kilkadni przed Rajdem Polski.

 

Rajd Szwecji: Testowy dla Loeba

Trening podczas Rajdu Arktycznego opłacił się Daniemu Sordo. Hiszpan zfabrycznego zespołu Citroena był przez dłuższy czas najszybszym kierowcąpodczas dzisiejszego shakedownu Rajdu Szwecji. W ostatnim przejeździe całąstawkę zdeklasował niezawodny Sebastien Loeb.

 

WRC: Ogier zmieni Sordo

Sebastien Ogier będzie zdobywał punkty dla fabrycznego zespołu Citroen TotalWorld Rally Team w trzech szutrowych rundach pozostałego kalanderza WRC. Tymsamym Dani Sordo zostanie relegowany do juniorskiej ekipy francuskiej marki.

 

WRC: Sordo musi szukać sponsorów

Doskonała postawa Sebastiena Ogiera w obecnym sezonie i niepodwarzalnyautorytet Sebastiena Loeba w Citroenie, to prawdziwe problemy dla Daniego Sordo.Hiszpan musi szukać budżetu na własną rękę by pozostać w czołówceWRC na kolejne lata.

 

WRC: Sordo w MINI

Dani Sordo przesiada się z Citroena do MINI. Hiszpan porozumiał się w sprawiedwuletniego kontraktu z Prodrive i w sezonach 2011-2012 poprowadzi CountrymanaWRC w Rajdowych Mistrzostwach Świata.

 

Sordo: "Loeb powinien przejść do Volkswagena"

Były partner Sebastiena Loeba z zespołu Citroena, Dani Sordo uważa, żesiedmiokrotny mistrz świata decydując się na pozostanie w WRC na kolejne dwasezony, powinien przyjąć ofertę Volkswagena.

 

Rajd Niemiec: Loeb zdetronizowany

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy w karierze wygrali rajd WRCna nawierzchniasfaltowej, wyprzedzając załogę Sebastien Loeb - Daniel Elena.Citroen zapisał na swoim koncie 78 triumf wRajdowych Mistrzostwach Świata FIAi od dziś jest najbardziej utytułowanym producentem w tej kategorii.

 

Richards: "Dziękuję wszystkim za to podium"

Jedenaście miesięcy po tym jak pierwszy, testowy egzemplarz rajdowego MINICountrymana WRC stanął na koła, zespół Prodrive może już cieszyćsię z pierwszego podium. Szef brytyjskiej ekipy David Richards, po sukcesieDaniego Sordo w Rajdzie Niemiec, nie krył swojego zadowolenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019