Wyszukiwałeś:

spalin

. Znaleziono 1843 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spalin

Spróbuj też wyszukać: filtr przeciwpyłkowy spalin man tga

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1843 wszystkich):

Wątek na forum: Zawór recylkulacji spalin

Samochód toyota avensis diesel D4D z 2003r. nie zawsze odpala za pierwszym razem. Trzeba kilka razy dłużej pokręcić. co jest przyczyna, gdzie szukazć usterki? oże zawór recylkulacji spalin jest niesprawny. Jak to sprawdzić? zibtech

 

Nowe silniki Scanii

Na wystawie INTERMAT we Francji Scania po raz pierwszy zaprezentowałapublicznie silniki spełniające normy emisji spalin Stage IIIB i Tier 4i. Wartowspomnieć, że nowe silniki spełniają normy emisji, które zacznąobowiązywać dopiero w 2011 r.

 

Nowe "zielone strefy" w Niemczech

Wraz z nadejściem nowego roku w Niemczech zwiększy się liczba "zielonychstref". Są to obszary miejskie, po których mogą poruszać siępojazdy spełniające określone normy emisji spalin.

 

Niemieckie auta najczystsze

Norma goni normę. Unia Europejska z uporem maniaka co kilka lat regularnieobniża dla producentów poziom dozwolonej emisji spalinsamochodów. Niemiecki automobilklub ADAC sprawdził i policzył,które z marek samochodowych znajdują się w czołówceeko-trendów, a które można nazwać trucicielami.

 

Mercedes-Benz Econic rocznik 2010

Od roku 2002 Econic z napędem na gaz ziemny spełnia najostrzejsze aktualniewymagania normy emisji spalin EEV. Obecnie w produkcji seryjnej znalazły sięrównież pojazdy Econic z silnikiem wysokoprężnym wyposażonym winnowacyjną technologię BlueTec EEV.

 

Wątek na forum: opel astra II 1.4 kombi -zapala się ,,emisja spalin''

opel 2006-zagazowany styczeń 2010,12tyś.km.praca silnika ok. jesienią przy ostrym skręcie zapaliła się lampka ,,emisja spalin'' auto paliło na 3cylindry. po wyłączeniu silnika i ponownym uruchomieniu auta ,prac silnika powróciła do normy. 12tyś km. przebiegu wymusiło wymianę świec ,filtrów i o...

 

Ekologiczne auta nie są ekologiczne?

Kwestie ekologiczne są chyba tymi najważniejszymi, które w ostatnichlatach determinują producentów samochodów podczas całego cyklutworzenia nowego auta. Coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin mająpowodować, że jeżdżące po naszych drogach pojazdy nie będą truły aż wtak wielkim stopniu naszego środowiska. Tymczasem zebrane dane pokazują, żemimo podjętych działań faktyczna emisja spalin przez samochody jest o wielewyższa niż oczekiwano.

 

Euro 6: Diesle tak samo czyste jak auta benzynowe

Wchodząca w tym roku w życie norma emisji spalin Euro 6 zmusiproducentów samochodów do jeszcze większego wysiłku w celuograniczenia wydalania zanieczyszczeń przez samochody.

 

Wszystkie Skody gotowe na normę emisji spalin Euro 6

Chociaż narzucone przez Unię Europejską nowe przepisy odnośnie czystości samochodowych spalin zaczną obowiązywać dopiero we wrześniu, to Czesi sąjuż gotowi. Wszystkie Skody mają silniki spełniające restrykcje przewidziane przez Euro 6.

 

Czy Suzuki manipulowało wynikami emisji spalin?

Japońska firma przyznała, że podczas wewnętrznych pomiarów wykrytonieścisłości w wynikach emisji spalin aut przeznaczonych na tamtejszy rynek.Jak się okazuje, modele Suzuki badane były niezgodnie z japońskimiwytycznymi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020