Wyszukiwałeś:

speciale

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: speciale

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Odchudzona California w Genewie

Na targach w Genewie rozpoczynających się 8 marca Ferrari zaprezentuje lżejszą i mocniejsza wersje swojego kabrioletu, modelu California.

 
 

Specjalna premiera Ferrari na targach IAA

W Maranello potrafią robić wyjątkowe samochody. W 2007 roku Włosi natargach IAA pokazali drogowy bolid w postaci modelu 430 Scuderia. Sześć latpóźniej na te samy targi przywożą nadstępce, bazującego na modelu458 Italia.

 

McLaren szykuje rywala dla Ferrari

Brytyjska marka z siedziba w Woking zamierza wymierzyć policzek marce Ferrari.Brytyjczycy szykują konkurenta dla modelu 458 Speciale.

 

McLaren 650S koszmarem ludzi z Maranello

Oto nowa bestia z Woking. McLaren pokazał samochód, którybędzie brylował na stoisku producenta w Genewie podczas marcowychtargów motoryzacyjnych. Włosi z Ferrari mają się czego obawiać.

 

Specjaln(A) wersja Ferrari 458

Włosi przygotowali gorący kabriolet na targi motoryzacyjne w Paryżu.Samochód to wersja odkryta zmodyfikowanej wersji 458 Italia. Teraz dogamy 458 dołącza Speciale A.

 
 
 

Ferrari naciąga na drogie opcje

Podobno zainteresowanie na Ferrari 458 Speciale jest tak ogromne, że producentpozwala sobie na wyciąganie dodatkowych pieniędzy od klientów.

 

Ferrari do serwisu z powodu airbagów Takata

Dziesiątki milionów aut już przywołano do serwisów na kilkukontynentach z powodu potencjalnie niebezpiecznych poduszek powietrznychjapońskiego poddostawcy Takata. Przy tej ilości kolejnych 814 sztuk nierobiłoby wrażenia, ale tym razem chodzi o auta Ferrari.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020