Wyszukiwałeś:

specja

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: specja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Pakiet imprezowy GB270

Brytyjski oddział Subaru przygotował dla swoich klientów specjalny pakietsportowy, który dedykowany jest flagowemu modelowi marki, Impreza WRX.Unikatowa wersja oznaczona kodem GB270 dostępna będzie w ograniczonej liczbie300 egzemplarzy.

 

Toyota Avensis: dobre

4.25 samochód dla każdego specjał najlepszy

 

Wraca dobra passa w motoryzacji?

Pierwsze półrocze 2011 roku było udane pod względem zapowiadanych irealizowanych inwestycji firm z sektora motoryzacyjnego. Rozwójzapowiedziały firmy już działające, pojawiły się też nowe projekty typugreenfield. Inwestorzy zgodnie twierdzą, ze u podstaw lokowania inwestycji wnaszym kraju, leży nie tylko konkurencyjna cena, ale przede wszystkim wysokajakość wyrobów oraz wysoka wydajność pracy. Pod tymi względamifabryki w Polsce należą niejednokrotnie do najlepszych w całym koncernie.Zachętę stanowią również Specjalne Strefy Ekonomiczne oferującezwolnienia i ulgi podatkowe. Czy dobra passa na inwestycje wraca? Polska AgencjaInformacji i Inwestycji Zagranicznych poinformowała, że pracuje obecnie nad 27projektami inwestycyjnymi z sektora motoryzacyjnego.

 

Forza Italia w Poznaniu

Już jutro w Poznaniu odbędzie się spotkanie miłośników włoskiejmotoryzacji Forza Italia. To już trzecia edycja tego wydarzenia, naktórym spodziewany jest przyjazd ponad 200 aut różnych włoskichmarek.

 

Seat Leon FT 1.8 TSI: Szybki powrót z siesty

Nasze ostatnie spotkanie z Leonem miało miejsce kilka lat temu. Pozostawił posobie bardzo dobre wspomnienia. Długo wyczekiwana trzecia generacja przezdługi czas uśmiechała się do nas z obrazków, aż w końcu trafiła dopolskich salonów. Czy spełniła nasze oczekiwania?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021