Wyszukiwałeś:

spedycja

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spedycja

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Ćwierćmilionowy Atego dla polskiej firmy

Hubertus Troska, dyrektor Mercedes-Benz Trucks, 9 czerwca przekazał w Woerthsamochód ciężarowy Mercedes-Benz Atego numer 250 000 KrzysztofowiKozarynowi, właścicielowi firmy „Kozaryn Transport Spedycja

 

Narzędzie na czas kryzysu - Giełda TRANS

Stale pogarszająca się sytuacja przedsiębiorców działających wbranży TSL wymaga z ich strony podejmowania zdecydowanych działań i sięganiapo coraz lepsze narzędzia optymalizujące działalność. Szansą na poprawęsytuacji finansowej dla wielu graczy rynkowych mogą być szeroko dostępnegiełdy transportowe.

 

Nagrody dla FO Dębica

Producenta opon z Dębicy nagrodzono w kategorii „Transport, spedycja,logistyka, motoryzacja i pokrewne”. Wybór laureatówprzebiegał dwuetapowo. Spośród przedsiębiorstw, któreosiągnęły 200 mln złotych przychodu i w ostatnich 5 latach nie zanotowałystrat wyłoniono te, które średnio osiągały największy roczny zysk.Najlepsze z nich zostały ocenione pod kątem m.in. sukcesów w kraju,ekspansji zagranicznej oraz innowacyjności.

 

Scania dostawcą silników dla Terex Corporation

Scania i producent sprzętu budowlanego i przemysłowego Terex, mającygłówną siedzibę w Ameryce Północnej, podpisałydługookresową umowę, zgodnie z którą począwszy od 2011 r. Scaniarozpocznie dostawy silników przeznaczonych do napędu niektórychpojazdów i ciężkiego sprzętu Terex.

 

Cena usług kształtuje polski rynek TSL

Polscy przedsiębiorcy przy wyborze operatora usług TSL (transport spedycjalogistyka), nadal kierują się przede wszystkim ceną. Jak wynika z badańprzeprowadzonych na zlecenie firmy PEKAES, to cena w głównej mierzekształtuje polski rynek.

 

Z jednym urządzeniem przez całą Europę?

Wyobraźmy sobie podróż z północnego krańca Europy dosłonecznej Sycylii. Kierowca ma zamontowane w samochodzie jedno urządzenie,które nalicza opłaty drogowe we wszystkich mijanych krajach.Automatycznie i bez zatrzymywania się. To sen czy bliska przyszłość branżytransportowej?

 

Polsko-niemiecki spór o płacę minimalną dla przewoźników

Czy polscy przewoźnicy, wykonujący przewozy międzynarodowe po terytoriumNiemiec, będą musieli dostosować się do nowych przepisów o płacyminimalnej u naszych zachodnich sąsiadów? Gdyby tak się stało, ichsytuacja finansowa mocno by się pogorszyła. Za polskimi firmami ma sięstawić polski rząd.

 

Wątek na forum: spedycja i transport

Cenisz sobie bezpieczeństwo? Chcesz by Twoja przesyłka dotarła do odpowiedniego adresata? Musisz wybrać odpowiednią firmę transportową, która Ci to ułatwi. Poszukujesz transportowej firmy, zajmującej się usługami krajowymi i zagranicznymi? Spedycja, transport ponadgabarytowy najbardziej Cie inter...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018