Wyszukiwałeś:

spider

. Znaleziono 199 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spider

Spróbuj też wyszukać: alfa romeo spider

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 199 wszystkich):

Alfa Romeo Spider kabrioletem roku 2006

Debiutujący właśnie na targach w Genewie, Alfa Spider zebrał już pierwsząnagrodę. Jury decydujące o tytule składało się z 23 dziennikarzy, którzypochodzili z dwunastu krajów. I to właśnie oni okrzyknęli kabrioletem 2006roku ten model.

 

Będzie 8C Spider

Alfa Romeo szykuje nie lada gratkę dla fanów sportowych modeli z otwieranymdachem. Sergio Marchionne zapowiedział, iż powstanie model 8C Spider, czyliwersja cabrio limitowanej serii 8C Competizione.

 

Tylko 500 sztuk Alfa Romeo 8C Spider

Jak dotąd wiadomo było, że wersja cabrio super-sportowej Alfy Romeo 8C,podobnie jak jej wariant o nadwoziu coupe (Competizione) zostanie wyprodukowanaw limitowanej serii. Teraz koncern z Turynu podał tajemniczą liczbę. Zaledwie500 sztuk 8C Spider trafi do garaży tych, którzy z miejsca gotowi sąwyłożyć około 200 000 euro. Auto do zobaczenia już podczas salonu wGenewie.

 

Alfa Spider na bazie Mazdy MX-5

O tym fakcie było już wiadomo w ubiegłym roku, teraz doszło dosformalizowania umowy. Fiat i Mazda podpisały właśnie porozumienie, na mocyktórego nowa Alfa Romeo Spider zostanie skonstruowana na bazie MazdyMX-5. Auto pojawi się na rynku jednak dopiero za dwa lata.

 

Urodzinowy McLaren 12C i 12C Spider

Producent samochodów z Woking podobnie jak inni producenci w 2013 rokuobchodzi swoje okrągłe urodziny. w Przypadku McLarena są to 50 urodziny i ztej okazji firma robi prezent w postaci limitowanej edycji modelu 12C oraz 12CSpider.

 

Nowe informacje o Alfie Spider

Nowa generacja Alfy Romeo Spider będzie bliźniakiem Mazdy MX-5. Pojawiłysię nowe informacje dotyczące Spidera, którego projekt jest już wfazie końcowej. Auto na rynek trafi w 2015 roku.

 

Alfa Romeo 4C Spider na salonie w Detroit

Włoski producent od 2013 roku produkuje mały sportowy samochód o zachwycającym wyglądzie i nieprzeciętnych osiągach. Teraz uzupełnia swojąofertę o model Spider ze zdejmowanym dachem.

 

Alfa Romeo 4C Spider debiutuje w Genewie

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Genewie Alfa Romeozaprezentowało gorącą nowość. Jest to model 4C w wersji Spider,który niebawem trafi do europejskich klientów.

 

Ferrari 488 Spider - turbo bolid bez dachu

Choć auto planowano dopiero na wrześniowy salon samochodowy Frankfurt MotorShow, to już możemy podziwiać błękitną gwiazdę z Maranello. W środkusezonu wakacyjnego Ferrari pokazało nowy model 488 Spider.

 

Fiat 124 Spider - ile kosztuje włoski roadster?

Po wielu latach bezczynności i wprowadzania na rynek różnych wariantów Fiata 500, włoska marka zakasała rękawy i stworzyłastylowego roadstera za nieduże pieniądze. Ile dokładnie trzeba za niegozapłacić?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019