Wyszukiwałeś:

sponsor

. Znaleziono 145 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sponsor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 145 wszystkich):

F1: Czy sponsorzy odwrócą się plecami do Mclarena?

Wkrótce McLaren zostanie osądzony za naruszenie przepisów F1. Tymrazem jednak zespołowi grożą poważne konsekwencje, łącznie z wycofaniemsię sponsorów.

 

F1: Sponsorzy wracają do Renault

Nowy zespół Roberta Kubicy, Renault F1 Team dumnie informuje opozyskaniu pierwszego sponsora od czasu wybuchu "afery singapurskiej".Na żółtych bolidach pojawi się logo duńskiej firmy produkującejzegarki - TW Steel.

 

F1: Polski sponsor w Renault?

Gerard Lopez, nowy udziałowiec w Renault penetruje polski rynek w poszukiwaniusponsora dla zespołu F1, w którym startuje Robert Kubica. Podobnorozmawia z PZU, PKN Orlen, PKO BP i Telekomunikacją Polską.

 

Dwie polskie firmy w Formule 1

Dwie firmy znad Wisły wybrały najdroższy sport świata jako machinęmarketingową do międzynarodowej ekspansji - donosi Puls Biznesu.

 

F1: Potężny sponsor w Mercedes GP

Na torze bolidy zespołu Mercedes GP szukają jeszcze swojej szybkości. Postronie biznesowej team osiąga już prędkość maksymalną.

 

"Ciemny Pies" sponsorem Rajdu Karkonoskiego

Oficjalny importer Dark Dog w Polsce, Firma Schnug Dystrybucja zawarła stosowneporozumienie, na mocy którego Rajd Karkonoski 2010 nazywać się będzieDark Dog Rajd Karkonoski.

 

Tak szkolą się Fleet Managerowie

Po sukcesie szkolenia w Bronisławowie dla centralnej Polski mobilna AkademiaFleet Managera przeniosła się do województwa świętokrzyskiego, akonkretnie do Starachowic. Zainteresowanie regionalnym szkoleniem byłoolbrzymie. 60 uczestników i 30 przedstawicieli sponsorów nienarzekało na brak atrakcji. Elementem dominującym były oczywiście wykłady.

 

F1: Kobayashi "załatwi" sponsora?

Efektowne manewry wyprzedzania serwowane podczas Grand Prix Japonii przez KamuiKobayashiego być może przełożą się na powrót firmy Panasonic doFormuły 1.

 

Wątek na forum: Kajetanowicz rozstaje się z Subaru Poland Rally Team

Uważam, że świetny pomysł. Kajto w SPRT uzyskał wszystko, co było do osiągnięcia. Teraz powinien dać kolejny krok w swoim rozwoju, może stratować gdzieś w Europie. A wzięcie pod swoje skrzydła młodego, uzdolnionego zawodnika to super pomysł. Gdyby więcej sponsorów szło tym tokiem rozumowania, to ...

 

Fiat na zimowych igrzyskach olimpijskich w Soczi

Po ubiegłorocznych igrzyskach olimpijskich w Londynie i igrzyskachśródziemnomorskich w Mersinie w br., oficjalny sponsor WłoskiegoKomitetu Olimpijskiego - koncern Fiat - będzie wspierał włoskichsportowców również w Rosji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019