Wyszukiwałeś:

sport X

samochodowy X

. Znaleziono 50 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sport samochodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 50 wszystkich):

Wątek na forum: Czy sport samochodowy jest naprawdę tak drogi?

moim zdaniem ten artykul niczego nie wnosi jedynie potwierdza teze ze sport samochodowy jest drogi, poniewaz zorganizowanie przykladowego meczu pilkarskiego nie jest az tak kosztowne gdyz same spotkania przynosza realny zysk w postaci gotowki wplywajacej do kas, natomiast zarobki pilkarzy...

 

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

75. Międzynarodowy Salon Samochodowy Genewa 2005

Trwa 75. Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Po dwudniowych dniachotwartych dla dziennikarzy z całego świata, od wczoraj hale centrum PalExposą otwarte dla wszystkich automaniaków.

 

Puchar Kia Picanto - podsumowanie sezonu

Dwa tygodnie temu ostatni wyścig zakończył pierwszy sezon Kia Picanto Cup.Umilkły silniki, stopniowo opadają emocje, zaczyna się czas ocen, analiz,podsumowań i przygotowań do kolejnej batalii.

 

Leszek Kuzaj zawiesza starty

Leszek Kuzaj, wielokrotny Mistrz Polski w rajdach samochodowych podjąłdecyzję o zawieszeniu swoich startów w kolejnych rajdach. Decyzjazwiązana jest z tragicznym wypadkiem, do jakiego doszło w ubiegłą sobotępodczas 14. Praskiego Rallysprintu.

 

F1: Nowy Sauber na silnikach Ferrari

Jeżeli nowy zespół Formuły 1 Sauber-Qadbak uzyska zgodę FIA na startyw sezonie 2010, bolidy teamu otrzymają silniki i skrzynie biegów Ferrari- napisał w środowym wydaniu niemiecki dziennik Sport Bild.

 

Nowy punkt Mitusbishi w Radomiu

W Radomiu otwarto właśnie pierwszy w tym mieście salon Mitsubishi Motors onazwie Zeszuta Sport. Nową, autoryzowaną placówkę spod znaku TrzechDiamentów, zaprojektowaną zgodnie z najnowszymi standardami firmy spodznaku Trzech Diamentów, zlokalizowano w centrum miasta.

 

Nowy salon Suzuki we Wrocławiu

W czerwcu do sieci Autoryzowanych Dealerów Suzuki dołączył nowy salonwe Wrocławiu, należący do firmy JM Auto.

 

Nowy kontrakt Pirelli

Pirelli od 2011 roku będzie oficjalnym dostawcą opon do Akademii WRC, czylibyłych Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów FIA.

 

Range Rover Sport - nowości w gamie

Na wystawie New York Auto Show Brytyjczycy pochwalą się nowościami w modeluRange Rover Sport. Jest nowa, mocna wersja i kilka ciekawych elementówwyposażenia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sport samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019