Wyszukiwałeś:

sprinter

. Znaleziono 428 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprinter

Spróbuj też wyszukać: master sprinter 316 sprinter 312

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 428 wszystkich):

Nowy Sprinter już w sprzedaży

Nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jestMercedes Sprinter, pojawiła się właśnie w sprzedaży na naszym rynku.

 

Sprinter transporterem roku

Zaprezentowany w kwietniu 2006 roku nowy Mercedes Sprinter zajął pierwszemiejsce w tegorocznym, niemieckim konkursie "Transporter des Jahres 2006" -Transporter Roku 2006. Wśród członków jury zasiadali specjaliści z branżyflotowej, kurierskiej, transportowej i spedycyjnej.

 

Sprinter bezpieczny niczym najlepsze osobowe

Testom zderzeniowym poddawane są nie tylko auta osobowe. Ostatnio bardzorygorystyczne testy przeszedł dostawczy Mercedes Sprinter i, jak się okazało,jest równie bezpieczny, jak najlepsze w tej dziedzinie auta osobowe.

 

Niższe ceny Mercedes-Benz Vito i Sprinter

Mercedes-Benz obniża ceny samochodów dostawczych. Mercedes-Benz Vitooraz Sprinter są oferowane po cenach o 5-7% niższych. Vito – kompaktoweauto dostawcze - można kupić już od 59 900 PLN netto, zaś flagowy pojazddostawczy z trójramienną gwiazdą na masce – Mercedes-BenzSprinter, w wersji furgon już od 73 700 PLN netto, a w wersji podwozia podzabudowę – od 68 100 PLN netto.

 

Sprinter obronił pozycję Mercedesa

Mercedes-Benz umocnił pozycję w segmencie średnich i ciężkich autdostawczych. Zawdzięcza to przede wsazystkim dobrym wynikom sprzedaży modeluSprinter. Na zmniejszonym o jedną czwartą rynku, wynoszącym zaledwie 26 277aut, Mercedes zwiększył swoje udziały rynkowe o 1,1% i znalazł się nadrugim stopniu podium.

 

Sprinter z możliwym wyciekiem oleju

W niektórych egzemplarzach modelu Mercedes Sprinter może dojść dowycieku oleju z silnika i w konsekwencji nawet do pożaru.

 

Sprinter w służbie prawa

Mercedes-Benz dostarczył pierwszą partię z 600 zamówionych przezPolicję Sprinterów. Służbę na straży prawa rozpoczęło 19pojazdów, a kolejne są w przygotowaniu.

 

Sprinter Economy

Mercedes-Benz Sprinter jest wśród profesjonalistów bardzopożądanym pojazdem. Teraz każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie wswojej firmie. A to za sprawą specjalnej edycji Sprinter Economy, dostępnejjuż za jedyne 80.620 zł netto.

 

Ekologiczny Mercedes Sprinter NGT na Targach PolEko

Na zbliżających się Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska„PolEko 2012” w Poznaniu Stowarzyszenie NGV Polska wraz zautoryzowanym dealerem Mercedes-Benz, MB Poznań, zaprezentują napędzany gazemziemnym pojazd Mercedes-Benz Sprinter NGT. Znajdzie się on w „MiasteczkuEkologicznym”, miejscu prezentacji ekologicznych i oszczędnychrozwiązań w zakresie transportu opartego na gazie ziemnym.

 

Mercedes Sprinter ma 20 lat

Minęło już 20 lat, odkąd Sprinter zastąpił w ofercie dostawczych Mercedesów model T1. Niemcy z zadowoleniem spoglądają na karieręswojego dużego busa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019