Wyszukiwałeś:

sprowadzane

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprowadzane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 108 wszystkich):

Wątek na forum: Auta używane bez badań technicznych

chyba auta sprowadzane? bo używane to wszystkie przechodza badania techniczne w każdym kraju unii ~złosnik

 

Wątek na forum: Jaguar i Land Rover z nowymi cenami i wyposażeniem

Lepsze ceny są w salonach Dodga, Jeepa i Chryslera. Niskie, bo samochody sprowadzane z Niemiec. ~Piotr

 

Nie zarejestrowałeś, płać!

Europejski Trybunał Sprawiedliwości kolejny już raz wziął pod lupę polskieprzepisy dotyczące akcyzy na sprowadzane samochody z zagranicy. Zgodnie zwyrokiem, nakładanie tego podatku na każdą sprzedaż samochodu przed jegopierwszą rejestracją na terytorium kraju jest zgodne z prawem unijnym.

 

Sprowadzane auta bez badań technicznych

Już wkrótce zaczną obowiązywać kolejne zmienione przepisy ustawyPrawo o ruchu drogowym. Najnowsza nowelizacja to głównie następstwowyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, odnoszącego się do wymogupierwszego badania technicznego sprowadzanych aut.

 

Badania techniczne niepotrzebne

Dziś (22 września) wchodzą w życie przepisy, zgodnie z którymisprowadzane do kraju samochody będą mogły być zarejestrowane bezkonieczności przeprowadzania badania technicznego. A to może skutkować, iżrejestrowane będą auta, które np. nie będą w stanie same sięporuszać.

 

Na co zwracać uwagę sprowadzając auta z Niemiec?

Choć niemiecki rynek samochodów używanych jest już mocno przetrzebionyprzez poszukiwaczy wszelkiego rodzaju okazji, to wciąż dla wielu naszychrodaków stanowi on główne źródło poszukiwania taniego iprzede wszystkim dobrego auta. Niestety, bardzo często nieznajomość językapowoduje, że łatwo możemy popełnić błąd, którego skutkiem będzieto, że staniemy się właścicielami uszkodzonego pojazdu bez prawa doreklamacji.

 

Uwaga na sztuczki niemieckich handlarzy

Kupno auta, w tym także używanego, może rodzić pewne komplikacje,szczególnie gdy dokonujemy tej czynności poza granicami kraju. Słabaalbo wręcz zerowa znajomość języka zwiększa dodatkowo to ryzyko, dlategorazem z Europejskim Centrum Konsumenckim podpowiadamy, na co powinniśmyzwrócić szczególną uwagę przy zakupie auta zza naszejzachodniej granicy.

 

Poznamy historię auta zza granicy

Niewielki przebieg, bezwypadkowy, do tego pierwszy właściciel - to marzeniekażdego poszukującego auta na rynku wtórnym. Czy jednak takieogłoszenie jest realne i nie stanowi jedynie próby "nabicia nas wbutelkę"? O weryfikację, zwłaszcza gdy mowa o zagranicznym ogłoszeniu,często trudno. Jednak niebawem może się to zmienić i kupującsamochód np. z Niemiec będziemy mogli poznać jego historię.

 

Takie używane najczęściej sprowadzamy

Choć o rekordowych liczbach sprowadzanych do kraju samochodów używanychmożemy już zapomnieć, to jednak wciąż napływająca "rzeka" aut zrynku wtórnego jest spora. Poniżej przedstawiamy raport nt.najczęściej przywożonych do Polski modeli.

 

Wszystko o rejestracji auta zza granicy

Największy szał na sprowadzanie samochodów zza granicy już minął,ale nadal sporo osób kusi się na to by poszukać "okazji" zamiedzą, a nawet sporo dalej. Dowiedz się, jak zarejestrować taki pojazd.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018