Wyszukiwałeś:

sprzedaż X

aut X

nowych X

. Znaleziono 154 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaż aut nowych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 154 wszystkich):

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

ACEA: w Europie rośnie sprzedaż aut komercyjnych

Rosnąca sprzedaż vanów przyczyniła się do 7,7 proc. wzrosturejestracji nowych aut firmowych w Unii Europejskiej w maju, poinformowałobranżowe stowarzyszenie ACEA.

 

Będą dopłaty do zakupu nowych aut?

Rynek samochodów nowych w naszym kraju od lat przeżywa ciężkie chwile.Według prognoz spadki sprzedaży w tym sektorze w przyszłym roku mająsięgnąć nawet 20 procent. Brak ożywienia wewnętrznego może z koleiprowadzić do kolejnych zwolnień w branży motoryzacyjnej, a kłopoty będzieprzeżywać budżet państwa. Czy lekarstwem na te bolączki będziezaprezentowany w zeszłym tygodniu program dopłat do samochodów nowychza zezłomowanie pojazdu?

 

Najgorszy rok od 15 lat

Choć do zakończenia roku pozostał jeszcze prawie miesiąc, już wiadomo, żeten rok będzie najgorszym na francuskim rynku aut nowych od piętnastu lat.

 

Pierwszy wzrost sprzedaży od 19 miesięcy

W kwietniu, po raz pierwszy od dziewiętnastu miesięcy, sprzedaż aut nowych naeuropejskim rynku zakończyła się na plusie. Czy to oznacza, że właśnierynek ten odbił się od dna i już teraz sprzedaż będzie tylko rosła?

 

Europa znowu na plusie. Polska również

Po słabym sierpniu europejski rynek aut nowych wrzesień ponownie zakończyłna plusie. Jednak sumarycznie od początku roku ciągle jest pod kreską. Na tymtle nieźle wygląda sytuacja na rynku polskim, który we wrześniuzanotował prawie 15-proc. wzrost sprzedaży.

 

Styczniowa sprzedaż aut na plusie

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w pierwszym miesiącu rokuzakończyła się wzrostami. Zarówno w całej Europie, jak i na naszymrodzimym rynku.

 

Sprzedaż aut w Europie na plusie

Z europejskich salonów samochodowych wyjechało w listopadzie o 1,3%więcej nowych aut niż przed rokiem. Sukces został osiągnięty mimo lekkiego kryzysu na największych rynkach.

 

Sprzedaż aut w Europie - pierwszy kwartał na dużym plusie

Polacy w marcu zaatakowali salony samochodowe i kupili znacznie więcej autniż przed rokiem. Ogólnie cała Europa zakończyła marzec i pierwszy kwartał na plusie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaż aut nowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019