Wyszukiwałeś:

sprzedaz X

autobusow X

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaz autobusow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Rośnie sprzedaż autobusów

Źle sprzedają się u nas tylko nowe auta osobowe. Boom panuje na rynkuautobusów. Tak wysokiej sprzedaży nie było od 2001 r.

 

MAN: 400 autobusów dla Abu Dhabi

Departament transportu z Abu Dhabi zamówił potężną partięmiejskich i międzymiastowych autobusów MAN. Zlecenie, sięgające setekmilionów euro obejmuje łącznie 400 niskopodłogowych autobusów.

 

Recesja na rynku autobusów

Recesja i kryzys finansowy mocno nadwyrężają kondycję przemysłuautobusowego. Rynek autobusów turystycznych w Europie skurczył się o20% w porównaniu z tym samym okresem ub.roku. Trochę lepiej trzyma sięrynek autobusów miejskich- ratuje go wzrost zainteresowania autobusamiprzyjaznymi dla środowiska oraz hybrydowymi.

 

32-proc. wzrost produkcji autobusów w Polsce

W pierwszym kwartale 2009 r. w Polsce wyprodukowano 1148 autobusów.To o 284 sztuki czyli o niemal jedną trzecią więcej niż w pierwszym kwartaleubiegłego roku - poinformował Aleksander Kierecki z firmy JMK zajmującej sięanalizami rynku transportowego.

 

Volvo dostarczy 90 autobusów dla Nowego Jorku

Nova Bus, przedstawicielstwo Volvo Buses w Ameryce Północnej, otrzymałazamówienie na 90 autobusów przegubowych dla Nowego Jorku. Autobusyzostaną wyprodukowane w otwartej w poniedziałek fabryce w Plattsburgh (USA).

 

Tata Motors wzmacnia pozycję w segmencie autobusów

Tata Motors nabył pozostałe 79% akcji hiszpańskiego producenta karoseriiautobusowych Hispano Carrocera. W posiadaniu Tata Motors od 2005 r. było 21%akcji tego przedsiębiorstwa.

 

Spada produkcja autobusów w Polsce

Pierwszy kwartał br. zakończył się ponad 40 proc. spadkiem produkcjiautobusów w Polsce. Wyprodukowano zaledwie 689 autobusów, czyliaż o 468 mniej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku podała firma JMKanalizująca rynek transportowy.

 

Rośnie produkcja autobusów

Rośnie produkcja autobusow w Polsce. W I połowie br. osiągnęła poziom 1 819szt. To o 71 szt. więcej niż przed rokiem, Rosnąca produkcja jest wynikiemcoraz większego zapotrzebowania na polskim rynku oraz stabilnego eksportu.

 

W 2011 roku wzrosła produkcja autobusów

W 2011 roku produkcja autobusów w Polsce wzrosła o ponad 11 procent wstosunku do roku 2010. W sumie z plskich zakładów wyjechało 4 632 szt.autobusów, to o 464 szt. więcej niż przed rokiem informuje JMK AnalizyRynku Transportowego.

 

Scania obniża produkcję autobusów w Polsce

Z powodu słabnącego popytu na autobusy do transportu publicznego, ScaniaProduction Słupsk przeprowadziła redukcję zatrudnienia w fabryce o 142 etaty.W porozumieniu ze związkami zawodowymi firma opracowała programy wsparcia dlaosób dotkniętych zwolnieniami - takie jak możliwość przejścia nawcześniejszą emeryturę czy odprawy finansowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaz autobusow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019