Wyszukiwałeś:

sprzedaz

. Znaleziono 645 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaz

Spróbuj też wyszukać: sprzedaz samochodow citroen c-4 w debicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 645 wszystkich):

PZPM: Sprzedaż aut ciężarowych nadal na minusie

We wrześniu br. sprzedano 911 aut użytkowych o dopuszczalnej masie calkowitej(dmc) powyżej 3,5 tony. To mniej o 627 (40,8%) niż rok wcześniej oraz więcejniż w sierpniu br. o 255 (38,9%), informuje Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego (PZPM). Sprzedaż samochodów ciężarowych powyżej 16twe wrześniu 2009 roku wyniosła 564 pojazdy i była mniejsza niż przed rokiemo 473 sztuki tj. o 45,6%. W porównaniu z sierpniem bieżącego rokusprzedano więcej o 192 samochody (51,6%).

 

Sprzedaż większa, choć mniej rejestracji

Mimo trwającego kryzysu w motoryzacji, polski rynek samochodów nowychutrzymuje poziom z zeszłego roku. Pozytywne rezultaty dotyczą jednaksprzedaży, znacznie spadła natomiast liczba pierwszych rejestracji.

 

PZPM: sprzedaż nowych samochodów użytkowych w styczniu 2010

Styczeń wbrew wszelkim nadziejom, nie okazał się początkiem końcakryzysu. W ubiegłym miesiącu rynek sprzedaży nowych samochodówużytkowych znów zanotował wyraźne spadki. Ogółem sprzedano3219 samochodów dostawczych i ciężarowych. Wynik ten oznacza spadek o26,3% w stosunku do stycznia 2009 i o ponad 30% w porównaniu do grudniaminionego roku.

 

Sprzedaż nowych znowu w dół

Kwietniowa sprzedaż zarówno nowych samochodów osobowych, jak ilekkich dostawczych była niższa od wyników marcowych oraz z kwietniazeszłego roku.

 

ACEA: w Europie rośnie sprzedaż aut komercyjnych

Rosnąca sprzedaż vanów przyczyniła się do 7,7 proc. wzrosturejestracji nowych aut firmowych w Unii Europejskiej w maju, poinformowałobranżowe stowarzyszenie ACEA.

 

PZPM: sprzedaż samochodów użytkowych coraz stabilniejsza

W sierpniu br. sprzedano w Polsce łącznie 3 831 samochodów dostawczychi ciężarowych podaje Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego bazując nadanych swoich firm członkowskich. To więcej o 401 szt. (+11,7%) niż przedrokiem ale też nieco mniej niż lipcu. Od  początku  roku  wtym segmentach sprzedano 32 150  samochodów. To o 1787samochodów użytkowych mniej  (-5,3%) niż w tym samym okresie wubiegłym roku.

 

Audi sprzedało w styczniu 2019 r. 145 tys. aut

W styczniu 2019 roku Audi sprzedało na całym świecie niemal 145 tys. aut.Oznacza to lekki spadek.

 

Rajdowa Toyota Celica GT4 Carlosa Sainza na sprzedaż

Carlos Sainz to dwukrotny rajdowy mistrz i czterokrotny wicemistrz świata orazdwukrotny zwycięzca Rajdu Dakar. Teraz na sprzedaż jest jego rajdowa ToyotaCelica GT4.

 

Sprzedaż aut w Europie wzrosła, mocny wynik hybryd

Rok 2019 był kolejnym rokiem wzrostu sprzedaży samochodów naeuropejskim rynku, wynika z raportu firmy analitycznej JATO Dynamics.

 

Wątek na forum: Sprzedaż Volvo spadła

A osobówki ciągle bardzo dobrą sprzedaż notują (fakt , że wiele akcji wspomagających się do tego przysłużyło , chociażby specjalna oferta dla określonych grup zawodowych). kosmoss

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022