Wyszukiwałeś:

spyder

. Znaleziono 214 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spyder

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 214 wszystkich):

Zielone światło dla Porsche 918 Spyder

Na tegorocznej wystawie w Genewie wywołał spore zainteresowanie medióworaz zwiedzających. Nie ma się zresztą, czemu dziwić. Połączenie napęduhybrydowego i supersportowego auta nie jest przecież czymś powszechnym. Jednakdo czasu, właśnie podjęto bowiem decyzję, że 918 Spyder będzieprodukowany.

 

918 w wersji Spyder

Wolfgang Dürheimer, szef rozwoju w Porsche, potwierdził w Detroit, żepowstanie także drogowa wersja Spyder konceptu 918.

 

Ceny Porsche 918 Spyder Hybrid

Porsche ogłosiło właśnie ceny dla swojego hybrydowego supersamochodu 918Spyder Hybrid.

 

Porsche: najnowsze informacje o 918 Spyder

W Internecie pojawiły się nowe informacje dotyczące Porsche 918 Spyderpokazanego podczas targów motoryzacyjnych w Genewie w 2010. Auto w wersjiprodukcyjnej może zadebiutować podczas przyszłorocznych targów weFrankfurcie.

 

BMW i8 Concept Spyder: Idąc krok naprzód

BMW od dłuższego czasu pracuje nad ekologiczną linia pojazdów. Jednymz modeli jest sportowe auto oznaczone symbolem i8. Egzemplarze testowe jeżdżą zamaskowane po drogach europy, a BMW dokonuje ostatnich poprawek. Bawarczycy nie skupiają się tylko na tym modelu. Właśnie zaprezentowali i8Concept Spyder.

 

Porsche przedstawia prototyp 918 Spyder

Porsche przedstawiło przedsmak tego co czeka fanów supersportowych aut. Producent aut ze Stuttgart udostępnił zdjęcia przedprodukcyjnego prototypumodelu 918 Spyder. Oto nadchodzi ekologiczna bestia.

 

Spyker B6 Venator Spyder Concept oficjalnie

Holenderski producent egzotycznych samochodów zaprezentował swójnajnowszych koncepcyjny model o nazwie B6 Venator Spyder Concept. Autodebiutuje kilka miesięcy po prezentacji w Genewie wersji z zamkniętym dachem.

 

Porsche 918 Spyder bije rekord na Nurburgringu

Rekord na Nurburgringu to jedno z bardziej prestiżowych osiągnięć,które producent samochodów może zapisać na swoje konto. TerazPorsche z modelem 918 Spyder dołącza do grona rekordzistów.

 

Lekki i mocny Boxster Spyder w Nowym Jorku

Choć Porsche Boxster bywa nazywane 911 dla ubogich, tak naprawdęwyróżnia się on odrębnym, rasowym charakterem. Jego kwintesencjąjest wersja Spyder.

 

Twórca włoskiej marki kupił Porsche 918 Spyder

Horacio Pagani to człowiek, który po latach pracy dla Lamborghinizostawił swoją firmę by założyć markę produkującą hiper sportowe autasygnowane swoim nazwiskiem. Wizjoner, który pasjonuje się motoryzacjąi jest właścicielem kilku wyjątkowych aut, podobno do swojej kolekcjidołączył Porsche 918 Spyder.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020