Wyszukiwałeś:

spyker

. Znaleziono 60 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: spyker

Spróbuj też wyszukać: Spyker C8 Aileron

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 60 wszystkich):

Spyker się sprzedaje

Spyker postanowił sprzedać swój dział sportowych samochodów,czyli w zasadzie to, z czego się wywodzi, i skupić się na rozwijaniu Saaba.

 

Dobre wieści dla fanów Saaba

Mimo przejęcia przez firmę Spyker nie skończyły się problemy finansoweSaaba. Nadzieją na ustabilizowanie sytuacji ma być nawiązane właśnieporozumienie z chińskim koncernem Hawtai. Dzięki tej współpracyszwedzka marka wjedzie także na chiński rynek.

 

Spyker sprzedany?

Jak donosi serwis AutoCar holenderski Spyker został sprzedany amerykańskiemuprzedsiębiorstwu North Street Capital. Producent sportowych aut jak na razienie potwierdził tej informacji.

 

Saab i Spyker pozywają General Motors

Saab oraz były właściciel szwedzkiej marki, czyli Spyker żądają od GeneralMotors 3 miliardów dolarów odszkodowania. Pozew został jużzłożony w amerykańskim sądzie.

 

Spyker C8 Aileron z turbodoładowaniem

Spyker C8 Aileron to samochód, który swoim urokiem zachwyca od2008 roku, kiedy to po raz pierwszy został zaprezentowany na targach w Genewie. Jednak jego nasłabszym elementem jest silnik. To ma się zmienić.

 

Spyker szykuje rywala dla Porsche 911

Porsche 911 w  nadchodzących latach nie będzie miało łatwego życia. Kiedyś musiało mierzyć się jedynie z Ferrari, ale to już przeszłość. Ostatnio kilku producentów zapowiedziało, że pracuje nad stworzeniem konkurenta dla 911. Do Maserati i Mercedesa dołącza Spyker.

 

Spyker Cars nad finansową przepaścią

Holenderskie media donoszą o zajęciu przez komornika dużej części majątkumarki Spyker Cars. To wynik niezapłaconych podatków przez producentaluksusowych samochodów.

 

Spyker nie trafi pod młotek

Holenderski producent supersamochodów, firma Spyker, nie miał ostatnionajlepszego czasu. Z powodu braku płynności finansowej firma popadła wdługi.

 

Czy Spyker zmartwychwstanie?

Holenderski Spyker w grudniu minionego roku ogłosił bankructwo. Wydawało się, że to koniec producenta sportowych aut, ale pojawiła się nadzieja nawznowienie produkcji.

 

Spyker C8 Preliator - światełko w tunelu

Spyker to marka z tradycjami. Ale kilka lat temu przez długi marka ta niemalprzestała isnieć. Teraz za sprawą wyjątkowego C8 Preliator ten holenderskiproducent chce powstać z kolan.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022