Wyszukiwałeś:

srednicowa

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: srednicowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

Wątek na forum: Toruń: Trasa Średnicowa gotowa

Można nią było jehcać już od pół roku do końca bo mam mieszkanie w blokach na Szubińskiej i dom w Czerniewicach. W końcu. P.S. Jak znam życie to most wybudują kiedy w Toruniu będzie trzeba zorganizować igrzyska olimpijskie:P Ale na 2016 powinni zrobić (mamy być w końcu europejską stolicą...

 
 

Wątek na forum: Obwodnica Poznania w planach

nie wiem dlaczego te obwodnice są projektowane tak daleko od miast, gdyby były bliżej to mogłyby częściowo funkcjonować jako trasy średnicowe..... ~ws

 

Wątek na forum: Kto da pieniądze na Drogową Trasę Średnicową?

dobrze - Śląsk i tak ma za dużo !!! ~wisełka

 
 

Prace nad Trasą Średnicową w Grudziądzu

W Grudziadzu trwają prace budowlane III podetapu Trasy Średnicowej. Etap tenzaplanowano jako odcinek drogi klasy G o długości  2,7 km z węzłemdrogowym - wiaduktem na wysokości ul. Konstytucji 3-go Maja oraz  mostkiemnad rzeką Rudniczanka. To strategiczna inwestycja dla miasta - droga pozwolipołączyć węzeł Grudziądz autostrady A1 z drogą krajową nr 55.

 

Trasa Srednicowa pod nadzorem

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu rozstrzygnął przetarg na zarządzanie inadzór inwestorski nad robotami realizowanymi w ramach zadania pn.:„Budowa Trasy Średnicowej w Toruniu na odcinku od ul. Grudziądzkiej doul. Szosy Chełmińskiej”.

 

Toruń: Skanska zbuduje Trasę Średnicową Północną

Miejski Zarząd Dróg rozstrzygnął przetarg na budowę pierwszegoodcinka Trasy Średnicowej Północnej, który połączy ulicęGrudziądzką z Szosą Chełmińską. Wykonawcą inwestycji będzie firmaSkanska, która swoje prace wyceniła na 35,5 mln złotych. Na realizacjęzadania firma będzie miała 14 miesięcy od momentu podpisania umowy. Jeśliżadna z pozostałych 9 firm biorących udział w postepowaniu nie złożyodwołania na rozstrzygnięcie przetargu, umowa na roboty zostanie zawarta wgrudniu tego roku. 

 

Trasa Średnicowa w Grudziądzu z dofinansowniem

Inwestycja pn. Budowa Trasy Średnicowej od ul. Droga Łąkowa do węzła A-1„Grudziądz” znajduje się na liście projektów indykatywnychMinisterstwa Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.2. Programu OperacyjnegoInfrastruktura i Środowisko. W marcu 2010 r. podpisano preumowę dotyczącąrealizacji tego zadania. Wartość dofinansowania wyniesie w sumie 128,5 mlnzł, a szacunkowy koszt wszystkich 3 odcinków ok. 157 mln zł.

 

Drogowa Trasa Średnicowa w budowie

Drogową Trasę Średnicową można śmiało nazwać kręgosłupem konurbacjigórnośląskiej. Budowane właśnie dwa końcowe zachodnie odcinki trasypołączą Gliwice z Katowicami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018