Wyszukiwałeś:

st

. Znaleziono 1578 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: st

Spróbuj też wyszukać: ford focus st focus st st200

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1578 wszystkich):

Seat Exeo ST: Niby-kombi

Czym powinno się wyróżniać kombi klasy średniej? Teoretycznieprzestronnym wnętrzem oraz pojemnym bagażnikiem. Jak się jednak okazuje,choćby na przykładzie testowanego przez nas Seata Exeo ST, wcale nie muszą tobyć główne atuty tego typu aut.

 

Focus ST prawie gotowy

Nowa, trzecia już generacja Focusa będzie bez wątpienia największą gwiazdąna stoisku Forda podczas paryskich targów motoryzacyjnych. Sporymzainteresowaniem zwiedzających będzie cieszyć się też najmocniejsza odmianatego modelu, sygnowana literkami ST, choć będzie to jeszcze wersjaprzedprodukcyjna.

 

Ford rozpoczął produkcję Fiesty ST

W zakładzie Forda w Kolonii wystartowała produkcja nowej Fiest ST. Mniejszybrat Focusa ST jest wyposażony w silnik 1.6 EcoBoost o mocy ponad 180 KM.

 

Ford Focus ST kombi: NonkonformiSTa

Przesłanie sportowych kombi jest zrozumiałe. Mają od czasu do czasuprzypomnieć dorosłemu facetowi,  wiodącemu na co dzień ustatkowaneżycie rodzinne, że jazda samochodem może być jeszcze ekscytująca.Sprawdzamy czy z tej roli właściwie wywiązuje się Ford Focus kombi zdopiskiem ST.

 

Pakiet modyfikacji dla Fiesty ST i Focusa ST

Producent z logo niebieskiego owalu przedstawił specjalny pakiet przygotowanyprzez brytyjska firmę Mountune, który pozwala podnieść moc Fiesty iFocusa ST.

 

Volkswagen Golf GTI vs. Ford Focus ST

Trudno jest zorganizować ceikawy pojedynek. Przekonać do walki dwóchtopowych zawodników nie jest łatwo i to nie tylko w boksie. Nam udałosię do walki namówić dwóch niemiecki przedstawicieli segmentusportowych kompaktów: Focusa ST oraz Golfa GTI. Czy nasz pojedynekzakończy się knock outem?

 

Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

Faceci najczęściej swoje największe marzenia motoryzacyjne kierują wkierunku samochodów takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy teżPagani. Mam tak samo, gdyż od zawsze marzyłem by poprowadzić jeden zwłoskich superat. Jednak teraz po tygodniu spędzonym z Fordem Fiestą ST mojepoważnie zweryfikowałem.

 

Znamy cenę Leona ST!

Najnowsza generacja Leona w wersji ST (kombi) na polskim rynku zadebiutuje wlutym 2014. My już znamy cennik nowej wersji Leona.

 

Focus ST po lificie zadebiutuje w Goodwood

Już w ten weekend startuje Festiwal Prędkości w Goodwood. 27 czerwca Fordzaprezentuje Focusa ST po liftingu. W sportowym kompakcie zadebiutuje silnik wysokoprężny.

 

Ford Focus ST: Sportowy Turysta

Choć niebawem straci miano najmocniejszego kompaktowego Forda na rzecz FocusaRS, to wciąż literki ST na przednim grillu i klapie bagażnika budzą szacunekprzechodniów, innych kierowców, a przede wszystkim bezpośrednichrywali w segmencie kompaktowych hot hatchów. Sprawdziliśmy, czym straszynajmocniejsza wersja Forda Focusa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019