Wyszukiwałeś:

st200

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: st200

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Ford Mondeo: lać i jechać

4.5 Duży samochód rodzinny, którym możnawybrac się na wakacje. Dodatkowym jego atutem jest mocny silnik który dajedużą frajdę z jazdy, i zapewnia szybkie i bezpieczne wyprzedzanie w trasie.Słabą stroną są tylne nadkola które praktycznie w każdym egz...

 

Ford Cougar: Cougar po dłuższym użytkowaniu.

4.75 Piękne i rzadko spotykane Coupe, potrafiprzykuć wzrok. Silnik (V6) raczej udana konstrukcja, poza układem IMRC wktórym pada elektronika (dla kogoś kto trzymał kiedykolwiek lutownice kosztnaprawy 2 zł :). Samochód przyjemnie się prowadzi, lecz n...

 

Ford Mondeo ma już 20 lat!

Ford wznosi toasty i odbiera życzenia oraz gratulacje. Oto jeden z flagowychmodeli obchodzi 20. rocznicę istnienia. Dodatkowo w Europie sprzedano już 4.5miliona egzemplarzy Mondeo.

 

Najmocniejsza Fiesta w historii

Już za kilka dni na targach motoryzacyjnych w Genewie zostanie zaprezentowanaFiesta ST200, czyli najmocniejsza wersja w historii.

 

Ford Fiesta ST200 - jeszcze lepsza

Ford od miesięcy pracował nad tajemniczym modelem Fiesty. Niestety niedoczekaliśmy się prezentacji modelu Fiesta RS - na osłodę pokazano215-konną odmianę modelu ST. Też jest szybka!

 

Ford Fiesta ST200 - polskie ceny

W polskich salonach pojawiła się najmocniejsza odmiana Forda Fiesty, czyliST200. Zobacz, ile kosztuje?

 

Sportowy Toyota Yaris na horyzoncie

Japoński producent przedstawił szkic Yarisa, który jest zapowiedziąsportowej wersji tego modelu. Na rynku samochód będzie konkurentemm.in. Forda Fiesty ST.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018