Wyszukiwałeś:

stacja X

elektryczna X

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja elektryczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Elektryczny Nissan

Nissan coraz bardziej nastawia się na rozwój bez-emisyjnychsamochodów. Przykładem tych wysiłków są pierwsze informacje natemat elektrycznego samochodu EV, który powstał na bazie modelu Tiida.

 

Kolejny krok w kierunku elektro-rewolucji

Firma General Electric (GE), gigant w technologiach związanych z prądem,zaprezentowała nowo zaprojektowaną miejską ładowarkę do samochodówelektrycznych. Urządzenie o nazwie GE WattStation powstało z myśląrozszerzania idei samochodu elektrycznego.

 

Kolejny samochód z napędem elektrycznym

Venturi zaprezentowało w Paryżu nowy samochód elektryczny. Tym razemjest to buggy o nazwie America, która faktycznie nawiązuje do KontynentuPółnocnoamerykańskiego.

 

Przymiarki do wprowadzenia Volta

Chevrolet przymierza się do wprowadzenia modelu Volt na rynek amerykański.Poprzedzającym działaniem jest powołanie Grupy Doradców Klienta.

 

Kontrowersje wokół Volta

Niektórzy krytycy najnowszego modelu Chevroleta zarzucają GM, że autotak naprawdę jest hybrydą, a nie w pełni samochodem elektrycznym.

 

Elektryczny Focus w Detroit

Ford pokazał swoje pierwsze w 100% elektryczne auto. Będzie ono jednym z 5zelektryfikowanych samochodów, które trafią do 2013 roku na rynekamerykański oraz europejski.

 

Nadciąga boom na auta elektryczne. Gorzej w Polsce

Do roku 2017 w Europie powstanie ponad 2 miliony publicznych punktówładowania pojazdów elektrycznych. Niestety, kierowcy nad Wisłą raczejnie będą mogli cieszyć się z aż tak dużej dostępności do tego typupunktów, co może znacząco wpłynąć na popyt na samochody napędzaneenergią elektryczną.

 

ABB uruchomiła dwie stacje DC do ładowania pojazdów elektrycznych

Na mapie Polski pojawiły się dwie nowe stacje do ładowania pojazdówelektrycznych. Ze stacji można skorzystać bez żadnych opłat. Firma ABBzainstalowała je w Krakowie oraz Aleksandrowie Łódzkim, umożliwiającużytkownikom „doładowanie” samochodu nawet w kwadrans.

 

Coraz lepszy dostęp do stacji ładowania

Rynek samochodów elektrycznych jest w trakcie znaczących zmian. Obecnienajważniejsza jest szybka rozbudowa infrastruktury ładowania, któramusi nadążyć za szybko rozwijającym się sektorem EV.

 

Orlen będzie miał e-stacje

Na początku na rynku niemieckim, ale jeszcze w tym roku pojawią sięrównież i u nas. PKN Orlen uruchomi pierwsze punkty ładowaniasamochodów elektrycznych na swoich stacjach benzynowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacja elektryczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019