Wyszukiwałeś:

stacja

. Znaleziono 305 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 305 wszystkich):

Nowe ASO Mercedes Trucks we Wrocławiu

Już 2 kwietnia br. w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, przy ul. Fabrycznej 32(przy autostradzie A4) zostanie uruchomiona nowa Autoryzowana Stacja ObsługiSamochodów Ciężarowych Mercedes-Benz. Inwestorem jest MirosławWróbel, długoletni dealer Mercedesa na Dolnym Śląsku.

 

Dramatycznie spada liczba stacji benzynowych

Dramatycznie spada liczba stacji paliw w Polsce. W I kwartale 2009 r. zamkniętoprawie 200 stacji paliw. Eksperci szacują, że w ciągu najbliższej dekadymoże ubyć ich jeszcze 800 - pisze "Gazeta Prawna".

 

Wątek na forum: Kujawsko-Pomorskie: Pierwsza droga za pieniądze RPO

Jechałem droga z Ślesina do Gorzenia a nastepnie do Nakła ,droga wymaga gruntownego remontu szczególnie na odcinku który biegnie z stacji kolejowej Ślesin do Gorzenia.Sama stacja opuszczona okna zabite sklejką ,stacja ta jeszcze w latach 80 wygladała przyzwoicie.Ci okropni decydenci z PKP wygubil...

 

150. stacja w barwach Lotosu

Nową placówkę otwarto w Ząbkach pod Warszawą. To już stopięćdziesiąta stacja własna, należąca do spółki LOTOS Paliwa.Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacjiprzy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych.

 

Kolejny krok w kierunku elektro-rewolucji

Firma General Electric (GE), gigant w technologiach związanych z prądem,zaprezentowała nowo zaprojektowaną miejską ładowarkę do samochodówelektrycznych. Urządzenie o nazwie GE WattStation powstało z myśląrozszerzania idei samochodu elektrycznego.

 

EuroTest: Na których stacjach warto się zatrzymywać?

Podróżujesz często po Europie? Przeczytaj na których stacjachwarto się zatrzymywać. Niemiecki automobilklub ADAC w ramach europejskiegoprogramu EuroTest sprawdził 77 miejsc obsługi podróżnych (MOP), wjedenastu krajach Starego Kontynentu. Pod kątem cen, przyjaznego personelu, anawet czystości toalet.

 

Nowy serwis Mitsubishi w Tarnowie

W Tarnowie otwarto właśnie nową, autoryzowaną stację serwisową MitsubishiMotors. Stacja o nazwie P.U.H Auto-Complex Zdzisław Czerwiński to już trzecianowa placówka tej marki w przeciągu ostatnich 4 miesięcy i 2 drugastacja serwisowa.

 

Oto najlepsze stacje benzynowe w naszym kraju

Jury trzeciej edycji konkursu Stacja Benzynowa Roku 2014 ogłosiło wyniki nanajlepsze stacje paliwowe w naszym kraju w dziesięciu kategoriach. Wgłównej zwyciężyła stacja z sieci PKN Orlen.

 

Jest nowa stacja benzynowa na A1

W Miejscu Obsługi Podróżnych Otłoczyn niedaleko Torunia naautostradzie A1 w kierunku Gdańska uruchomiona została kolejna stacjabenzynowa.

 

S8 Łódź - Wieluń - działa pierwsza stacja benzynowa

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców poruszających się wnajbliższych dniach drogą ekspresową S8 z Warszawy w kierunku Wrocławia. Naodcinku pomiędzy Łodzią a Wieluniem uruchomiono pierwszą stację benzynową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019