Wyszukiwałeś:

stacje X

kontroli X

pojazdow X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stacje kontroli pojazdow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

186 tys. lewych przeglądów

Stacje kontroli pojazdów nie spełniające wymaganych warunkówlokalowych i organizacyjnych oraz nie posiadające koniecznego sprzętu, bezwymaganych dokumentów, bez należytego, zgodnego z prawem, nadzoru orazzatrudniające diagnostów, wobec których prowadzone byłopostępowanie karne, które dopuściły do ruchu łącznie prawie 186 tys.pojazdów - to efekt kontroli przeprowadzonej przez NIK.

 

Ubezpieczyciele nie będą ścigać klientów

Choć, jak wynika z niedawnego raportu Najwyższej Izby Kontroli, nielegalniedziałające stacje kontroli pojazdów dopuściły do ruchu 186 tys.pojazdów, to ubezpieczyciele nie będą z tego powodu wyciągać sankcjiwobec kierowców.

 

Sprowadzane auta bez badań technicznych

Już wkrótce zaczną obowiązywać kolejne zmienione przepisy ustawyPrawo o ruchu drogowym. Najnowsza nowelizacja to głównie następstwowyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, odnoszącego się do wymogupierwszego badania technicznego sprowadzanych aut.

 

Szykują się zmiany w rejestracji i dopuszczaniu pojazdów do ruchu

Bardziej jednoznaczne przepisy odnośnie rejestracji aut, a takżeobowiązkowych kontroli pojazdów, brak karty pojazdu oraz możliwośćzwiększania o 50 proc. opłat dla spóźnialskich to najważniejszenowości dla kierowców, jakie wynikają z projektu ustawy o dopuszczeniupojazdów do ruchu drogowego.

 

Będzie ściślejszy nadzór nad stacjami kontroli pojazdów

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt rozporządzenia, zgodnie zktórym w starostwach będą zatrudniane osoby bezpośrednio zajmującesię nadzorem nad stacjami kontroli pojazdów. Ma to zminimalizowaćwszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem SKP.

 

Badanie techniczne to pomoc a nie szykana

Dla wielu kierowców to tylko uciążliwa formalność, za niedopilnowaniektórej grożą różne sankcje. Czy jednak obowiązkowe badaniatechniczne powinniśmy traktować wyłącznie jako zło konieczne, czy teżmoże mają one kluczowe znaczenie dla naszego i naszych bliskichbezpieczeństwa? A tymczasem okazuje się, że bez ważnego badania porusza sięcoraz więcej kierowców.

 

Będą "uszczelniać" system stacji kontroli pojazdów

W grudniu 2012 roku z inicjatywy Ministerstwa Transportu, powołana zostałagrupa robocza, zadaniem której było sformułowanie propozycjirozwiązań strategicznych systemu badań technicznych pojazdów.Właśnie zakończyła ona swoje prace w tym zakresie.

 

Stacje kontroli pojazdów nadal będę prowadzone przez szkoły

Sejm przyjął nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym, zgodnie zktórą po 1 stycznia 2016 r. m.in. szkoły samochodowe nadal będąmogły prowadzić stacje kontroli pojazdów.

 

Stacje Kontroli Pojazdów wymagają więcej... kontroli

Na konferencji R2RC omawiano stan polskich Stacji Kontroli Pojazdów i ichpatologię. Brak kontroli nad SKP ma wpływ nie tylko na bezpieczeństwo nadrogach, ale też na państwową gospodarkę.

 

Inspekcja ma kolejną mobilną stację diagnostyczną

Mobilna Stacja Diagnostyczna to najnowocześniejsza w Polsce maszyna,która działa od paru dni na Śląsku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stacje kontroli pojazdow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019