Wyszukiwałeś:

stan X

drog X

. Znaleziono 242 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stan drog

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 242 wszystkich):

Wątek na forum: Kolejne wrocławskie inwestycje na Euro 2012

Mam wrazenie ze Wroclaw jest zawsze do przodu wzgledem reszty miast .Za kilka lat to bedzie metropolia z przwdziwego zdarzenia. Z siecia drog ekspresowych i autostrad. A nadęta Warszawa łaskawie budzi sie z letargu i zeby nie Euro 2012 siec i stan drog bylby dalej taki jak za Gierka.

 

A-18 – Niechlubna wizytówka

Autostradę A-18, a w zasadzie drogę krajową nr 18, gdyż status autostrady matylko kilka kilometrów tej trasy, można uznać za wizytówkęPolski. Cudzoziemcy przekraczający zachodnią granicę Polski w Olszynie,wjeżdżają na spękane płyty, które przypominają lata 30. ubiegłegowieku, kiedy powstawała osiemnastka.

 

Inteligentny system monitoringu dróg Podhala

Już w drugiej połowie 2011 roku sieć dróg krajowych iwojewódzkich oraz wybrane powiatowe na Podhalu będą objęteinteligentnym systemem sterowania ruchem. Monitoring będzie obejmowaćnatężenie ruchu, warunki atmosferyczne czy stan nawierzchni na wszystkichdrogach ujętych w systemie. Dzięki temu kierowca dowie się czy na trasie niema wypadku, czy droga jest przejezdna, gdzie jest ślisko i gdzie należyzdjąć nogę z gazu.  Wszytko po to by usprawnić ruch na Podhalu.Realizacja projektu pochłonie ponad 4,8 miliona złotych.

 

Przebudowa dróg lokalnych – cel dobry, ale bez nadzoru

W ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych gminy i powiaty w2009 r. wyremontowały i przebudowały ponad 2,5 tys. km dróg orazwybudowały 170 km nowych połączeń. W 2010 r. kolejne przebudowy i remontyobjęły ponad 2 tys. km nawierzchni. Stan zaawansowania Programu wskazuje namożliwość jego pełnej realizacji do końca 2011 roku. Jednak, że w tokurobót drogowych doszło do poważnych zaniedbań inwestorskich, co możegrozić ujawnieniem się wad technicznych i koniecznością ponownego wykonanianiektórych prac – poinformowała Najwyższa Izba Kontroli.

 

Zły stan dróg główną przyczyną wypadków w Polsce

W wypadkach drogowych ginie w Polsce wciąż dwa razy więcej osób niż wUE. Głownym powodem jest zły stan techniczny dróg. Większośćdróg krajowych nie ma dwóch oddzielnych jezdni w przeciwnychkierunkach. Konieczność bezpośredniego mijania pojazdównadjeżdżających z przeciwka stwarza ryzyko najgroźniejszych wypadków.Radykalna poprawa bezpieczeństwa może nastąpić po wybudowaniu autostrad idróg ekspresowych.

 

Wątek na forum: Stan dróg krajowych.

Witam. W jakim stanie są polskie drogi krajowe? interesuje mnie stan nawierzchni. ~Michał.

 

Bezpieczne ferie

Jak co roku policjanci drogówki na terenie całego kraju prowadzą akcję„Bezpieczne ferie”. Przy wsparciu inspektorów InspekcjiTransportu Drogowego realizują działania mające na celu zapewnieniebezpieczeństwa dzieciom i młodzieży, która wyjeżdża w tym roku nazimowiska.

 

Jaki jest stan polskich dróg?

Letnie miesiące to już tradycyjnie zwiększony ruch pojazdów. Choćsieć dróg w naszym kraju w ostatnich latach uległa znaczącej poprawie,to jednak wciąż stan wielu z nich jest wręcz fatalny. Na pocieszenie należydodać, że nie brak także takich, których nawierzchnie na całejdługości są idealne. Przedstawiamy wyniki raportu drogowego, dziękiktóremu dowiesz się, jaki jest stan tych dróg, któryminajczęściej poruszamy się w czasie wakacji.

 

Katastrofalny stan świateł

Zaledwie 8 proc. przebadanych lamp w samochodach było poprawnie ustawione, zaśjakość ponad 10 proc. nie nadawała się do użytku. To wstępne wynikibadania przeprowadzonego przez Instytut Transportu Samochodowego.

 

Ruszyły ferie 2014 - uwaga na drogach!

Rozpoczęły się tegoroczne ferie zimowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Jakzwykle zwiększy się ruch na drogach do zimowych kurortów.Bezpieczeństwa najmłodszych będą strzec policjanci oraz funkcjonariuszeInspekcji Transportu Drogowego, którzy, jak co roku, będą dokładniekontrolować stan techniczny autokarów oraz uprawnienia kierowców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "stan drog".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019