Wyszukiwałeś:

starachowicka X

specjalna X

strefa X

ekonomiczna X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: starachowicka specjalna strefa ekonomiczna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Nowy inwestor w Starachowicach

Firma z kapitałem amerykańsko - polskim Star-Metal Products Sp. z o.o.zainwestuje w Starachowicach na terenie SSE. Nowy zakład zajmie się produkcjądla firm z branży motoryzacyjnej. Nakłady inwestycyjne to minimum 657 000Euro .

 

Prefabryka rusza

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w SSE "Starachowice"otrzymała firma Prefabryka Sp. z o.o. Nakłady inwestycyjne to minimum 541 900euro.

 

Starpol - biznes z wiązek

Firma Starpol rozszerzy działalność produkcyjną w podstrefie Starachowice(wiązki elektryczne i wyroby metalowe) poprzez zwiększenie zatrudnienia iinwestycje w nowy park maszynowy.

 

MAN inwestuje w fabrykę w Starachowicach

Około 24 mln euro chce zainwestować niemiecki koncern MAN w swoją fabrykęwiązek elektrycznych i nadwozi autobusowych w Starachowicach.

 

Profile aluminiowe w Tułowicach

Na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice” ruszykolejna inwestycja związana z przemysłem motoryzacyjnym. Tym razem inwestoremjest producent profili aluminiowych, firma Clear Aluminium Opole, którazainwestuje około 10 mln euro.

 

Recykling pojazdow w Starachowickiej SSE

W Ostrowcu Świętokrzyskim zainwestuje firma Eko-Gwarant, zajmująca sięrecyklingiem pojazdów. Na terenie Starachowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej zrealizuje inwestycję o wartości ponad 25 mln złotych.

 

Zwolnienia w PKC Group Poland?

Dyrektor generalny PKC Group Poland poinformował związki zawodowe, że stanzatrudnienia w firmie jest za duży w stosunku do planów produkcyjnych. Zpoczątkiem roku PKC Group Poland przejęła od koncernu MAN wydział produkcjiwiązek elektrycznych w Starachowicach.

 

Problemy produkcyjne w MAN-ie

W starachowickim MAN-ie zmniejszyły się plany produkcyjne na autobusy nanajbliższe miesiące. Problem braku dostatecznej ilości zamówieńdotyczy już miesiąca maja. W miesiącu tym będzie za dużo o 45pracowników w stosunku do ilości pracy.

 

Trwają przyjęcia w MAN-ie

Trwają przyjęcia do pracy w starachowickim MAN-ie. Codziennie przyjmowane sąnowe osoby a ich liczba ma wg różnych źródeł dojść do 300 -informuje zakładowa "Solidarność". Zainteresowanie pracą w MANjest bardzo duże.

 

Nowi inwestorzy w Starachowickiej SSE

Zezwolenia na działalność na terenie Starachowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej otrzymały trzy firmy: Promatik, Envo i Loxley.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "starachowicka specjalna strefa ekonomiczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021