Wyszukiwałeś:

starachowicka

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: starachowicka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Nowy inwestor w Starachowicach

Firma z kapitałem amerykańsko - polskim Star-Metal Products Sp. z o.o.zainwestuje w Starachowicach na terenie SSE. Nowy zakład zajmie się produkcjądla firm z branży motoryzacyjnej. Nakłady inwestycyjne to minimum 657 000Euro .

 

Prefabryka rusza

Zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w SSE "Starachowice"otrzymała firma Prefabryka Sp. z o.o. Nakłady inwestycyjne to minimum 541 900euro.

 

Starpol - biznes z wiązek

Firma Starpol rozszerzy działalność produkcyjną w podstrefie Starachowice(wiązki elektryczne i wyroby metalowe) poprzez zwiększenie zatrudnienia iinwestycje w nowy park maszynowy.

 

MAN inwestuje w fabrykę w Starachowicach

Około 24 mln euro chce zainwestować niemiecki koncern MAN w swoją fabrykęwiązek elektrycznych i nadwozi autobusowych w Starachowicach.

 

Inwestycje MAN-a w Polsce

Niemiecki koncern motoryzacyjny MAN przeniesie produkcję niskopodłogowychautobusów do Polski. Autobusy będą montowane w zakładach w Starachowicach.

 

MAN stawia na Polskę

Koncern MAN umacnia swoją pozycję na najważniejszych, dynamicznierozwijających się rynkach na świecie, w tym także w Europie Środkowej iWschodniej. Liczne inwestycje w Polsce są istotnym wkładem w realizację tejstrategii.

 

Apollo Tyres rezygnuje z Polski?

Drugi pod względem wielkości indyjski producent opon, Apollo Tyres miał planyinwestycyjne dotyczące Polski, jednak teraz się z nich wycofuje. Polska niejest już pierwsza na liście krajów w jakich mogłaby powstać fabrykaza 800 mln zł.

 

Profile aluminiowe w Tułowicach

Na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice” ruszykolejna inwestycja związana z przemysłem motoryzacyjnym. Tym razem inwestoremjest producent profili aluminiowych, firma Clear Aluminium Opole, którazainwestuje około 10 mln euro.

 

Trwają przyjęcia w MAN-ie

Trwają przyjęcia do pracy w starachowickim MAN-ie. Codziennie przyjmowane sąnowe osoby a ich liczba ma wg różnych źródeł dojść do 300 -informuje zakładowa "Solidarność". Zainteresowanie pracą w MANjest bardzo duże.

 

Nowi inwestorzy w Starachowickiej SSE

Zezwolenia na działalność na terenie Starachowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej otrzymały trzy firmy: Promatik, Envo i Loxley.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018