Wyszukiwałeś:

statek

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: statek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Wątek na forum: Mazda: Utonęło 4700 aut

tak to jest jak sie nie umi plywac :-)), a swoją drogą ostatnio czytalem o jakiejs tam pandzie, ktora przeplynela kanal la manche, a wiec Wlosi górą!! ~jubas

 

Wątek na forum: Nowy, ostry Type R

no i to jest auto... umarł król niech żyje król ~kubus

 
 

Fiat Croma: CD nastąpił - Croma jedzie dalej

"Dawno, dawno temu" - choć nie bo tylko kilkanaście lattemu..."za górami, za lasami" - wcale bo w całejEuropie..."żył sobie samotnie" - po pierwsze nie żył, tylkojeździł, a po drugie nie samotnie bo poprzedni model Cromy miał aż ponad430.000 klonów.

 

Chiński terminal na Bałtyku

W weekend otwarto jeden z największych terminali kontenerowych na wybrzeżuBałtyku. Jest to pierwszy etap inwestycji chińskiej spółki Hutchinson PortHoldings (HPH). W latach 2006 - 2008 zrealizowany zostanie drugi etapinwestycji. Po jego zakończeniu terminal będzie zajmował powierzchnię 15 ha,zaś moce przeładunkowe wyniosą 500 tys. kontenerów rocznie.

 

Zatopione Mazdy na sprzedaż

Północnoamerykański oddział producenta samochodów marki Mazdapoinformował, że auta, które pod koniec lipca podtopiły się wraz zestatkiem frachtowym 'Cougar Ace' w pobliżu Alaski nie będą sprzedawane jakonowe.

 

Volkswagen już w drodze na "Dakar"

We wtorek 2 grudnia ponad 700 samochodów rajdowych, w tym 22 w pełniwyposażone pojazdy serwisowe zespołu fabrycznego Volkswagen rozpoczęłymorską podróż z Le Havre we Francji do Buenos Aires w Argentynie. Dakar- najdłuższy i najtrudniejszy rajd świata odbędzie się po raz pierwszy wArgentynie i Chile, w dniach 3 – 18 stycznia 2009 roku.

 

Rajd Dakar: Hołowczyc zadowolony z testów

Pomyślnie zakończyły się testy nowego Nissana Navara, którymKrzysztof Hołowczyc i Jean-Marc Fortin wystartują w Rajdzie Dakar 2010.Belgijska firma Overdrive Racing po raz kolejny zadbała o profesjonalneprzygotowanie maszyny. Po testach w RPA i w Belgii Hołowczyc jest zachwyconyswoim nowym autem i zapowiada walkę nawet o podium. Tymczasem cały sprzętOverdrive już płynie do Buenos Aires.

 

Rajd Jordanii: Zapoznanie w autach z wypożyczalni

Sztorm na morzu, do tego niestabilna sytuacja polityczna na Bliskim Wschodzie.Wszystko sprzeciwia się organizatorom Rajdu Jordanii, którzy zmuszenizostali do drastycznych zmian harmonogramu imprezy.

 

1 400 aut uziemionych na statku

Zachodnie media donoszą - około 1 400 nowych samochodów zostałoprawdopodobnie uszkodzonych, po tym jak przewożący je statek osiadł namieliźnie u południowego wybrzeża Anglii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018