Wyszukiwałeś:

stawka

. Znaleziono 122 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stawka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 122 wszystkich):

Wątek na forum: Sprawne zarządzanie projektami to klucz do sukcesu

Przecież te tematy trawione są w kółko od kilkunastu lat. Zupełnie jak "stawka większa niż życie" w tv, tylko ją trawi się przyjemniej w powtórkach... ~DJ

 

Wątek na forum: USF1 - czarny koń sezonu 2010 z Ameryki?

w zdaniu: "Stawka teamów walczących w aktualnym sezonie nie może sobie na to pozwolić, gdyż z logicznych względów zajęta jest ulepszaniem swoich bolidów do najbliższych eliminacji" powinno raczej być LOGISTYCZNYCH ~robin

 

Autostradę czas budować

Nadal nie jest znany dokładny termin rozpoczęcia budowy autostrady A2 Świecko- Nowy Tomyśl. Odcinek wymaga ostatecznego ustalenia warunków finansowaniapomiędzy koncesjonariuszem Autostradą Wielkopolską a Rządem RP.

 

PE za wolniejszą podwyżką cen oleju napędowego

Parlament Europejski poparł wprawdzie wniosek Komisji Europejskiej dotyczącypodniesienia minimalnych stawek opodatkowania oleju napędowego do poziomustawek benzyny bezołowiowej, jednak chce, by proces ten postępował wolniej.

 

Koniec hossy na autogaz?

Ministerstwo Finansów przygotowało projekt nowej ustawy o podatkuakcyzowym, a wraz z nim chce zwiększyć stawki tego podatku na gaz ziemny. I toznacznie, bo aż o 23 grosze na litrze LPG.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda odbędzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

Zmiana stawek na A2

Od 3 stycznia 2011 roku obowiązywać będą nowe stawki za przejazd autostradąA2.  Zmianie ulega stawka za przejazd płatnymi odcinkami A2 dlapojazdów kategorii 1 (motocykle i pojazdy o dwóch osiach) orazkategorii 5 (pojazdy ponadnormatywne).

 

F1: Stawka prawie kompletna

Za niespełna miesiąc rusza ponownie karuzela, której na imię Formuła1. Na razie zespoły sprawdzać będą nowe bolidy, ale czas testów totakże doskonała okazja do wypróbowania potencjału kierowców.Stawka 24 zawodników jest już niemal w pełni obsadzona. Teoretyczniezostały zaledwie dwa wolne miejsca.

 

Autostrady: Zapłacimy, ale mniej

Kilometry nowych autostrad w naszym kraju niestety nie rosną niczym grzyby podeszczu. A w dodatku te, które powstają, momentalnie stają siępłatnymi odcinkami. Tak będzie i wraz z początkiem nowego roku, kiedy topojawią się kolejne płatne odcinki autostrad. Pocieszające jest to, że zaniektóre z nich zapłacimy mniej niż dotychczas.

 

Wątek na forum: Opłaty za parking i autostrady kosztem, ale zgodnie z kilometrówką

Kilometrówka jest bardzo potrzebna, choć jak piszą na http://kilometrowka.waw.pl/rozporzadzenie/ jej stawka od wielu lat nie zwiększyła się. Niestety nasz rząd jakoś nie zamierza się wziąć za takie zmiany... ~Jasiek

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019