Wyszukiwałeś:

stralis

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stralis

Spróbuj też wyszukać: daily iveco stralis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

Iveco i nowy Stralis

Iveco przygotowuje się do targów pojazdów komercyjnych. Na swoim stoiskuzaprezentuje nową generację ciężarówki Stralis, która na rynek zostaniewprowadzona jeszcze w marcu bieżącego roku.

 

Iveco Stralis na CNG

Ciężarówki Iveco Stralis od niedawna mogą być zasilanerównież sprężonym gazem ziemnym CNG (Compressed Natural Gas).Samochody te stanowią dopełnienie oferty pojazdów Iveco zasilanych CNG,która obecnie spełnia potrzeby transportowe praktycznie we wszystkichsegmentach pojazdów użytkowych: gama Daily (3,5-6,5 t), EuroCargo (12-16t) oraz Stralis (18-26 t) z silnikami o mocach od 106 do 272 KM.

 

Kolejne kontrakty Iveco Poland

Spółka Iveco Poland, zrealizowała w marcu i kwietniu br. kolejnykontrakt na dostawę ciężarówek. Pojazdy IVECO Stralis w ilości 15sztuk zakupiło Śląskie Centrum Logistyki będące jednym z największychoperatorów logistycznych na Górnym Śląsku. Bezpośrednimdostawcą pojazdów był dealer IVECO - firma Cracow Truck Center mającaswoją siedzibę w Rudzie Śląskiej.

 

Stralis LNG Natural Power

Iveco, spółka z Grupy Fiat Industrial, zaprezentowała na wystawie“Bedrijfsauto 2012”, zorganizowanej w centrum wystawienniczym RAI wAmsterdamie, nowy pojazd Stralis LNG (Liquefied Natural Gas).

 

STRALIS Hi-Way

Iveco wprowadza na rynek model STRALIS Hi-Way, najnowszej generacji pojazd gamyciężkiej. Nowy STRALIS to wysoce konkurencyjna propozycja w sektorzeprzyszłych i obecnych pojazdów do transportu ciężkiego.

 

Nowy Stralis, nowy Trakker

Na 64. Międzynarodowej Wystawie Pojazdów Użytkowych (IAA) w HanowerzeIveco zaprezentował nowe modele ze swojej oferty pojazdów ciężkich:nowego STRALISA i nowego Trakkera.

 

Iveco Stralis LNG nagrodzone

Dzięki modelowi Stralis LNG (wersja na skroplony gaz ziemny) firma Ivecootrzymała "Europäischen Transportpreis für Nachhaltigkeit",czyli Europejską Nagrodę za Zrównoważony Rozwój w Transporcie.

 

Iveco Stralis na gaz ziemny

Oferta ciężarówek marki Iveco wzbogaciła się o model Stralis NaturaPower Euro VI, czyli najnowszą odmianę napędzaną gazem ziemnym. Jak wprzypadku konwencjonalnego napędu, do wyboru będzie szeroka gama dostępnychwersji.

 

Iveco Stralis tańsze w użytkowaniu

Iveco wprowadziło do rodziny modelu Stralis pakiet rozwiązań (EfficiencyPack) pozwalających ograniczyć koszty użytkowania pojazdu w zakresie zużyciapaliwa oraz kosztów serwisu.

 

Stawiają znów na Iveco

Firma Mauffrey Group złożyła zamówienie na aż 600 pojazdówIveco Stralis Euro 6. Część tego zamówienia zostanie zrealizowanaprzez polski oddział Iveco, który dostarczy 36 pojazdów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021