Wyszukiwałeś:

straz X

miejska X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: straz miejska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Wątek na forum: Straż miejska z fotoradarami

Porażka. Lepiej by było zlikwidować tę śmieszną instytucję i w zamian doposażyć Policję ! ~MS

 

Wątek na forum: Straż miejska już łapie

W W-wie strażnicy zbierają kasę od handlarzy na ulicach. Nie wypisują kwitów, to znaczy :/ . Teraz będą znowu zbierali. Ciekawe co z tego wyniknie. ~Nemo

 

NIK: Straż miejska niczym drogówka

Straż miejska coraz bardziej przypomina policję drogową. Zamiast dbać oporządek na ulicach i osiedlach, strażnicy zajmują się przede wszystkimściganiem kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość.Sprzyja temu wzrastająca liczba fotoradarów, którychwłaścicielami są samorządy.

 

Straż miejska będzie mogła zatrzymywać z auta

Szykuje się zmiana przepisów dotycząca kontroli drogowych. Jedną znajistotniejszych nowości jest możliwość zatrzymywania kierowcówprzez oznakowane patrole straży miejskiej. Do tej pory do zatrzymania pojazduma prawo tylko strażnik poruszający się pieszo.

 

Wątek na forum: Straż miejska będzie mogła zatrzymywać z auta

Ciekawe jakie jeszcze uprawnienia do łupienia obywateli dostana ci idioci? ~theSlaw

 

Wrocławska straż miejska w Priusie z wtyczką

Polski oddział Toyoty udostępnił wrocławskiej straży miejskiej ToyotęPrius w wersji Plug In, czyli z możliwością ładowania baterii z gniazdka. Tojedyny obecnie jeżdżący Prius Plug In w Polsce i jeden z 400 egzemplarzytestowanych w Europie.

 

Wątek na forum: NIK: Straż miejska niczym drogówka

To już jakaś patologia - wszyscy rzucają się na kierowców, wszędzie przy długich prostych i na odcikach gdzie można pocisnąś są fotoradary lub policja z suszarką. A przez osiedle strach przejść !!! Straż miejska powinna byc TYLKO i WYŁĄCZNIE od pilnowania porządku na ulicy, od pomocy ludzią !!! a...

 

Jakie prawa ma straż miejska?

Dyskusja, jaka w ostatnim tygodniu rozgorzała w mediach, a dotycząca sporupomiędzy Prokuratorem Generalnym a komendantami straży miejskich w sprawiemożliwości karania kierowców, którym zostało wykonane zdjęcieprzez stacjonarny fotoradar, jest dobrym momentem, aby przyjrzeć się, jakieprawa ma straż miejska.

 

Straż miejska może używać stacjonarnych fotoradarów

Batalia o używanie bądź nie stacjonarnych fotoradarów przez strażemiejskie oraz gminne przybrała niekorzystny obrót dla kierowców.Sąd Najwyższy uznał bowiem, że obowiązujące w naszym kraju przepisy niezabraniają używania przez te instytucje stacjonarnych urządzeńrejestrujących.

 

Straż miejska traci fotoradary - co z niezapłaconymi mandatami?

Od 1 stycznia straż miejska oraz gminna traci uprawnienia do korzystania zfotoradarów. To oznacza, że z polskich dróg zniknie kilkaseturządzeń pomiarowych, ale co ze starymi mandatami? Czy trzeba je zapłacić?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "straz miejska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019