Wyszukiwałeś:

stres

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stres

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Volkswagen Passat: Nigdy więcej VW

2.5 Moim zdaniem auto jest przereklamowane.Ciągłe wady i usterki denerwują ( pompa paliwowa, hamulec ręczny, reflektor,skrzynia biegów) i powodują stres.!!! 7 tys. przebiegu i awaria pompy paliwa,64 tys. i awaria skrzyni biegów to w 21-ym wieku kpin...

 

Wątek na forum: Trzymamy kciuki za Roberta Kubicę!

Robert bedziemy trzymac za Ciebie kciuki cala rodzina! Czekamy na niedziele! Musisz dać rade!!! Cala Polska patrzy!!! ~rubens_b

 

Wątek na forum: Szkoła jazdy zapłaci?

troche bezsensu pomysl, a co jesli faktycznie to stres jest przyczyna ze wiekszosc nie zdaje?? i co wtedy tez maja placic szkoly jazdy?? ~fajfer

 

Wątek na forum: Stłuczka i co dalej?

ludziska nie spisujcie oświadczeń, jesli nie macie dodatkowo pewnych świadków (nie rodzina, znajomy), sam sie raz naciąłem, słyszałem też o kilku przypadkach że sprawcy zdarzenia, po podpisaniu świadczenia z przyznaniem sie do winy, nagle zmieniali swoje zdanie, powołując się na stres i tego typu...

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Polacy to najbardziej zestresowani pracownicy na świecie

Polacy są najbardziej zestresowanymi pracownikami na świecie – wynika zbadań firmy Extended DISC. Narodowy Wskaźnik Stresu (NSI) wynosi u nas aż2,22, podczas gdy np. w Brazylii tylko 1,19.

 

Małysz: "Debiut zaliczony"

W ubiegłą sobotę Adam Małysz za sterami Porsche Cayenne zadebiutował wrajdzie off-roadowym. Kilka minut po dwunastej, gdy Show Start na WzgórzuAndersa we Wrocławiu zaliczyły już motocykle i quady, na rampie startowejstanął rajdowy pojazd, a na jego pokładzie Adam Małysz i Albert Gryszczuk.

 

Nie dmuchniesz ? nie pojedziesz

Największą plagą polskich dróg wciąż bez najmniejszych wątpliwościpozostają pijani kierowcy. Dlatego też każda próba ograniczenia ichliczby jest warta zastanowienia. Być może skutecznym rozwiązaniem będzieelektroniczy system ilteQ, opracowany przez firmę Noidss, a którypozwala uruchomić samochód tylko trzeźwym kierowcom.

 

Jeździsz w stresie?

Stres poważnie szkodzi zdrowiu, ale bywa także bardzo niebezpieczny. Conajmniej jedna trzecia kierowców na drodze jeździ pod wpływem tegoczynnika. Nie sa to rezultaty napawające optymizmem.

 

Już nie tylko cena OC najważniejsza

Do tej pory wybór polisy OC uzależniony był właściwie jedynie od cenyubezpieczenia. Coraz częściej firmy ubezpieczeniowe oferują jednak dodatkowekorzyści w postaci, by przekonać do siebie właścicieli aut.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019