Wyszukiwałeś:

super

. Znaleziono 4978 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: super

Spróbuj też wyszukać: superb super skoda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4978 wszystkich):

Wątek na forum: Super sportowe Grande Punto

cholera, wygląda super! I 180 KM, no no. ~cholera

 

Super Chief Forda

Amerykanie lubią duże, masywne auta. To wiedzą wszyscy. Jednak propozycjaForda idzie jeszcze dalej. Koncepcyjny Ford Super Chief, pokazany na targach wDetroit, wzorowany był wręcz na lokomotywie.

 

Rajd Polski z super-oesem

Polski Związek Motorowy oraz Gmina Mikołajki zawarły porozumienie dotycząceorganizacji Rajdu Polski w latach 2009 - 2014. Nowa umowa dotyczy kontynuacjidotychczasowej współpracy, w wyniku której Rajd Polski będzieorganizowany w Mikołajkach przez kolejnych sześć sezonów. Kolejneedycje doczekają się także super-oesu.

 

F1 bez Super Aguri

We wtorkowym oświadczeniu wydanym przez Aguri Suzuki - szefa i założycielateamu Super Aguri-Honda - potwierdziły się wcześniejsze spekulacje.Zespół ten wycofał się z dalszych startów w tegorocznej edycjiFormuły 1.

 

Nowy Veyron - 1.200KM i 434km/h!

W sobotnie popołudnie na torze Ehra-Lessien należącym do VW Group pojawiłosię dwukolorowe Bugatti Veyron 16.4 Super Sport. Chwilę potem samochódustanowił nowy rekord prędkości na lądzie osiągając ponad 430 km/h.

 

Michelin Pilot Super Sport w Ferrari FF

Najnowsza opona MICHELIN Pilot Super Sport będzie stanowić oryginalnewyposażenie nowego FERRARI FF, pierwszego modelu z napędem na cztery koła.

 

i1 Super Series: dorównać F1

Stworzyć serię wyścigową to nie problem, oczywiście jeśli mamy odpowiednie zaplecze finansowe. Później musimy postarać się o zaplecze techniczne i możemy cieszyć się ściganiem. Jednak nawet jeśli mamy pieniądze i technologię to musimy zmierzyć się z jednym ważnym problemem:F1.

 

Chrysler 200 Super S Mopar na targach w Detroit

Na targi motoryzacyjne w Detroit Chrysler przywiezie zmodyfikowaną wersjęChryslera 200. Przerobione auto jest sygnowane logiem Mopar. Auto zostałoprzygotowane w dwóch wersjach.

 

Bugatti Veyron pozbawione oficjalnego rekordu

Bugatti oszukiwało. Tak w skrócie można skomentować decyzję KsięgiRekordów Guinnessa, która pozbawiła Bugatti Veyron Super Sporttytułu najszybszego seryjnego samochodu na ziemi.

 

Hennessey Venom GT z maksymalną prędkością 435 km/h

To musiał się w końcu stać. Bugatti Veyron Super Sport zostało zrzucone ztronu. Hennessey Venom GT prawie dwa tygodnie temu na przylądku Canaveral osiągnął maksymalną prędkość 270.49 mph, czyli 435.31 km/h.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019